Aktualności

Fryzura, która cieszy oko

Fryzura, która cieszy oko

1 czerwca, 2021 0 komentarzy

Każdy z nas lubi dbać o swój codzienny wygląd – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Schludne ubranie, zadbana cera, ładna fryzura, itp., wszystko to wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi. Czas, który poświęcimy na odpowiednie przygotowanie się do wyjścia do pracy, czy też do klubu na tańce, na pewno będzie miał sens. Zarówno panie jak i panowie coraz częściej sięgają po różnorodne rozwiązania, aby ładniej wyglądać oraz lepiej się czuć na co dzień, jak i od święta. Oczywiście i tutaj warto zachować umiar, by aspekty wizualne nie przesłoniły nam tego, co w człowieku jest najważniejsze. 

1. Dobra suszarka do włosów – to jest to

2. Suszymy włosy tak, jak tego chcemy 

Dobra suszarka do włosów – to jest to

Jedną z rzeczy, które od razu rzucają się w oczy, każdemu kto nas spotka, jest nasza fryzura. Potencjalnych możliwości uczesania jest naprawdę wiele. Wystarczy w tym celu spojrzeć na to, co proponują nam salony fryzjerskie, czy też styliści oraz stylistki z pierwszych stron gazet, czy też witryn internetowych. Bazą do fryzury są zadbane oraz czyste włosy. Z pewnością w codziennej ich pielęgnacji bardzo istotną sprawą jest to, by w miarę szybko je wysuszyć, zwłaszcza jeśli mamy napięty plan dnia i śpieszymy się do pracy albo na uczelnię. Jednym z kluczowych urządzeń, które powinno się znaleźć w prawie każdym domu, jest dobra oraz solidna suszarka do włosów. Z pewnością nie powinno jej zabraknąć tam, gdzie mieszkają osoby o długich oraz gęstych włosach, choć czasem może być ona bardzo przydatna dla osób, z krótszymi fryzurami. Nabycie dobrej suszarki nie jest obecnie żadnym kłopotem. Problemem może być jedynie wybór odpowiedniego modelu takiego urządzenia, gdyż potencjalnych propozycji jest naprawdę wiele. Możemy się o tym przekonać, dokonując jej zakupu na Allegro. Można tam obecnie wybierać spośród kilkunastu tysięcy ofert, jeśli chodzi o suszarki do włosów.

Suszymy włosy tak, jak tego chcemy

W przypadku każdej suszarki do włosów kluczowych jest kilka parametrów, na które trzeba zwrócić uwagę. Przede wszystkim liczy się moc suszarki. Jeśli dysponujemy długimi włosami albo szczególnie gęstą czupryną, inwestujmy w suszarki o mocy od dwóch do dwóch i pół tysiąca watów. W przypadku krótszych włosów wystarczające będą suszarki dysponujące mocą poniżej dwóch tysięcy watów. Długie włosy mogą także wymagać suszarki wyposażonej w jonizator, który zapobiega elektryzowaniu się włosów, dzięki czemu łatwiej jest je ułożyć. Jeśli nasza suszarka ma jonizator, to nie trzeba pamiętać o tym, by go włączać, gdyż dzieje się to automatycznie. Przy długich fryzurach przydatne będą także urządzenia zaopatrzone w dyfuzor, czyli specjalną końcówkę nakładaną na wylot suszarki oraz umożliwiającą układanie włosów w ten, a nie w inny sposób. Ważną sprawą jest także możliwość przełączania nawiewu na ciepłe oraz zimne powietrze. Wiąże to się bezpośrednio z taką funkcją, jak możliwość regulowania temperatury nawiewu. Ciekawym rozwiązaniem, które stosuje się w najnowocześniejszych urządzeniach, jest czujnik nawilżenia włosów. Dzięki suszarce z takim czujnikiem będziemy dokładnie wiedzieć, kiedy należy zakończyć suszenie naszych włosów, by ich zbytnio nie przesuszyć. Zwracajmy także uwagę na typ silnika, który zasila naszą suszarkę. Obecnie dostępne są przeważnie suszarki z silnikami AC oraz z silnikami bezszczotkowymi. Polecane są zwłaszcza te drugie, gdyż ich moc oraz wydajność bywa wyższa nawet o połowę. Wybór suszarki nie jest więc sprawą prostą, ale warto go dokonać z sercem i głową na karku.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<