Aktualności

Konferencje z dala od wielkich miast

Konferencje z dala od wielkich miast

29 kwietnia, 2015 0 komentarzy

Spotkania konferencyjne mają wielowiekową tradycję. Ludzie od wieków spotykają się, aby omawiać zagadnienia, dyskutować na jakieś tematy, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, podejmować ważne decyzje. I zawsze szukają miejsca idealnego, w którym bez przeszkód będą mogli odbyć dyskusje, przeprowadzić prezentację. Z czasem jednak ich oczekiwania się zmieniają i określenie „idealne” nabiera nowego wymiaru. A wszystko za sprawą rozwoju technologii i zmieniających się potrzeb.

Czego dziś szukamy?

Wybierając sale konferencyjne, Łódź czy inne miasta coraz częściej odrzucamy. Szukamy miejsc, gdzie będziemy mogli wyrwać się z wielkomiejskiego szumu. Nie interesuje nas sala konferencyjna, Warszawa którą przytłoczy swym metropolitalnym charakterem. Chcemy czegoś innego. Chcemy wyrwać się z miasta, wyciszyć, odpocząć, zaczerpnąć świeżego powietrza, zachłysnąć się pięknem tego, co wpisane w naszą historię i tradycję. I takie właśnie warunki oferują Termy Uniejów.

Wyjątkowe miejsce o niezwykłym potencjale

Termy Uniejów to niezwykły kompleks termalno-basenowy, w otoczeniu przepięknych zabytkowych budowli oraz przyrody, która wydaje się nadawać inny rytm życiu. Właśnie tutaj odbywają się zorganizowane na najwyższym poziomie konferencje oraz imprezy firmowe, Warszawa jakich może pozazdrościć. Tu przeplatają się warunki idealne zarówno do spotkań, jak i wypoczynku. Część rekreacyjna uzupełniona zostaje doskonałą bazą konferencyjną, komfortowymi noclegami i usługami gastronomicznymi.

Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich

Ten pochodzący z XIV wieku Zamek, jest dziś miejscem wielu konferencji, szkoleń, seminariów, warsztatów i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Specjalnie na ich potrzeby w Zamku zaadoptowane zostały komnaty, których wystrój przypomina średniowieczne tradycje. W środku natomiast znajdziemy nowoczesne wyposażenie konferencyjno-multimedialne. Doskonałe zaplecze techniczne i audiowizualne pozwala zagwarantować zarówno prelegentom, jak i słuchaczom komfortowe warunki. Poza tym w Zamku znajdują się miejsca noclegowe. Są one dedykowane zarówno uczestnikom konferencji, jak i pozostałym gościom. Także tym, którzy tu organizują imprezy firmowe. Łódź, Warszawa, czy inne duże miasta nie powstydziłyby się warunków, jakie tu panują.

Jeśli więc potrzebna jest Ci sala konferencyjna, Łódź jednak wydaje Ci się rozwiązaniem mało komfortowym, koniecznie odwiedź Termy Uniejów. To miejsce doskonale rozumie potrzeby swoich gości. I w każdym szczególe wychodzi im naprzeciw.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<