Aktualności

Konkurs Prozatorski „Studio Słów”

Konkurs Prozatorski „Studio Słów”

31 marca, 2011 0 komentarzy

1. kwietnia 2011 r. rusza ogólnopolski konkurs prozatorski „Studio Słów” organizowany przez Wydawnictwo Papierowy Motyl i BAHAMA FILMS. Nagrodami w konkursie są warsztaty powieściopisarskie, warsztaty rozwoju osobowości, nagrody rzeczowe oraz publikacja opowiadań w tomiku i na portalach literackich.

Celem konkursu jest promocja krótkich form prozatorskich oraz twórczości polskich autorów, w tym przede wszystkim debiutantów. Konkurs jest adresowany do wszystkich piszących, profesjonalistów i amatorów, którzy ukończyli 18 rok życia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać krótkie opowiadanie o długości do 9.000 znaków na adres kontakt@bahamafilms.pldo 20. maja. Konkurs składa się z dwóch etapów. 1. czerwca zostaną wyłonieni finaliści, którzy zostaną poproszeni o przysłanie kolejnego opowiadania już na wskazany przez organizatorów temat. Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się 15. września.

„Konkurs prozatorski „Studio słów” jest ciekawym projektem, stanowiącym dużą szansą dla autorów opowiadań na zaistnienie na rynku wydawniczym.” – mówi Marika Krajniewska, pisarka, wydawca.

Najlepsze opowiadania zostaną wydane w specjalnym tomiku oraz m.in. na portalu literackim www.papierowymotyl.pl. Zwycięzca konkursu ponadto otrzyma możliwość bezpłatnego uczestniczenia w warsztatach „Studio Słów”. Nagrodą za drugie i trzecie miejsce są warsztaty ufundowane przez Fundację Centrum Promocji Kobiet. Ponadto wszyscy finaliści otrzymają zniżki na warsztaty BAHAMA FILMS oraz nagrody rzeczowe od Wydawnictwa Papierowy Motyl i partnerów konkursu.

Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin znajdują się na stronie www.papierowymotyl.pl.

Kontakt:
Wiktor Piątkowski
mail: Wiktor.piatkowski@bahamafilms.pl
kom.: 783 158 555

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<