Aktualności

Krajowy Rejestr Długów organizuje cykl warsztatów dla studentów uczelni ekonomicznych

Krajowy Rejestr Długów organizuje cykl warsztatów dla studentów uczelni ekonomicznych

28 marca, 2013 0 komentarzy

12 kwietnia na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu Krajowy Rejestr Długów rozpocznie cykl warsztatów „Młodzi na rynku pracy”. Kolejne dwie edycje odbędą się w maju na uczelniach wyższych, oferujących ekonomiczne profile kształcenia. Spotkania zostaną zorganizowane w nowoczesnej formie, zakładającej krótkie wykłady poświęcone zagadnieniom związanym ze sprzedażą, wywieraniem wpływu na ludzi oraz e-commerce.

Warsztaty adresowane są głównie do studentów. Ich uczestnicy, po części poproszeni o rozwiązanie przygotowanego studium przypadku na temat sprzedaży usług KRD jako biura informacji gospodarczej. Idea spotkania zakłada udział 10 grup studenckich, składających się z 6-10 dowolnie dobranych osób. Zespoły będą rozwiązywać przygotowane przez organizatora zadania oraz przedstawiać pomysły na ich realizację. Całość odbędzie się pod okiem obecnych na sali profesjonalnych trenerów KRD, z którymi w każdej chwili będzie można porozmawiać na temat tworzonych projektów.

–  Wielu studentów kierunków ekonomicznych, nawet ostatnich lat studiów, ma obawy co do odnalezienia się na rynku pracy po skończeniu nauki. Z pewnością znajdują się wśród nich osoby, które mają ciekawe pomysły na swój rozwój, tylko nie wiedzą jak je wykorzystać. To właśnie im dedykujemy nasze warsztaty. Zapraszamy na nie osoby, które chcą się sprawdzić przy rozwiązywaniu konkretnych problemów. – mówi Waldemar Sokołowski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Centrum Obsługi Klienta. – Udział w warsztatach to doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy praktycznej z zakresu sprzedaży, wywierania wpływu na ludzi oraz e-commerce. Będziemy w przystępny i praktyczny sposób prowadzić uczestników przez zagadnienia ważne w pracy dla firmy
z branży finansowej. – dodaje

Spośród wszystkich grup, które wezmą udział w wiosennej edycji szkoleń, zostanie wyłoniona najlepsza. Zwycięski zespół otrzyma nagrodę specjalną – możliwość odbycia stażu w KRD i wdrożenia opracowanego projektu pod okiem doświadczonych specjalistów. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat, potwierdzający ich ukończenie.

Do uczestnictwa w wydarzeniach w pierwszej kolejności zaproszeni zostaną studenci i absolwenci uczelni, na których odbędą się warsztaty, a następnie żakowie z pozostałych wrocławskich szkół wyższych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

W jaki sposób zapisać się na warsztaty?

Wystarczy wejść na stronę www.młodzinarynkupracy.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajduje się także tematyka szkoleń oraz aktualny harmonogram spotkań.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<