Aktualności

Business Mixer: Contentio wygrał marcowy Business Mixer

Business Mixer: Contentio wygrał marcowy Business Mixer

28 marca, 2013 0 komentarzy

Wybrano najlepszy startup miesiąca w ramach cyklicznych spotkań Business Mixer. Rywalizację młodych przedsiębiorców wygrał projekt Contentio. Laureaci pokonali firmy KołoMnie.pl oraz Partners&Ventures.

Contentio – przy współpracy z YetiPay, wychodząc naprzeciw płatnym subskrypcjom, stworzyło system mikropłatności na wybranych artykułach. W wielkim skrócie cel jest następujący: użytkownik ma płacić tylko za jeden przeczytany artykuł, bez potrzeby opłacania całego wydania danej gazety, portalu etc. Twórcy zwycięskiego projektu mają już na swoim koncie zwycięstwo na Startup Weekend Kraków oraz zdobycie drugiego miejsca w konkursie Upriser.

Business Mixer to odbywające się raz w miesiącu flagowe wydarzenie Polski Przedsiębiorczej, które pozwala na spotkanie z guru biznesu – najważniejszymi przedsiębiorcami z Polski i ze świata,  a także na wyłonienie  Startupu Roku 2013 – firmy o największym potencjale na odniesienie globalnego sukcesu. Gościem specjalnym wydarzenia był Aleksander Lesz, założyciel Softbanku, firmy doradczej Expander czy Radia PIN, który przeanalizował prezentacje firm, które rywalizowały o tytuł Startupa Miesiąca. Wyłoniony spośród nich zwycięski projekt Contentio, będzie miał  w przyszłości szansę zmierzyć się  z innymi najlepszymi startupami ze społeczności Polski Przedsiębiorczej i zawalczyć o tytuł Startupu Roku 2013 podczas wydarzenia Grow Up Start Up.

Źródło: www.przedsiebiorca.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<