Aktualności

Wybierz Kobietę Biznesu 2012 – zagłosuj już dziś i wygraj cenne nagrody

Wybierz Kobietę Biznesu 2012 – zagłosuj już dziś i wygraj cenne nagrody

9 kwietnia, 2013 0 komentarzy

Z licznych zgłoszeń, jakie dotarły do redakcji Bankier.pl, kapituła wybrała 10 kandydatek, które w drugim etapie konkursu na Kobietę Biznesu 2012 walczą o głosy internautów. Głosowanie ruszyło 28 marca i potrwa do 14 kwietnia 2013 roku.

O nominacji do drugiego etapu decydował przede wszystkim poziom przedsiębiorczości każdej z Pań, jej pomysł na biznes oraz osiągnięcia biznesowe, jakie udało się osiągnąć firmie w 2012 roku. Pod uwagę zostało wzięte także m.in. zaangażowanie właścicielki firmy w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, działalność społeczna firmy, czy też trafienie z produktem/usługą w niszę.

Drugi etap konkursu to głosowanie internautów. Wystarczy wejść na stronę konkursową (http://www.bankier.pl/firma/swieto-kobiet-biznesu/charakterystyka.html ), zarejestrować się i oddać swój głos na kobietę, która waszym zdaniem charakteryzuje się największym poziomem przedsiębiorczości.

Każdy głosujący ma szansę na zdobycie jednej ze 111 cennych nagród ufundowanych przez producenta bielizny Samanta, firmę Adidas, Merlin.pl, firmę kosmetyczną Lirene, Teatr Powszechny w Warszawie oraz Multikino.

Głosowanie trwa do 14 kwietnia 2013. Jeszcze więc tylko przez tydzień można oddać swój głos!

Nominowane Panie, na które można głosować to:

Timea Balajcza, właścicielka BALAJCZA – biura tłumaczeń specjalistycznych, które wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne, w tym symultaniczne i konsekutywne, oraz przysięgłe.

Katarzyna Dudzińska, właścicielka firmyBest Cargo Spedycja Krajowa i Międzynarodowa zajmującej się m.in. transportem wózków widłowych z Włoch i rozwożeniem ich po całej Polsce.

Małgorzata Esse, właścicielkaBombkarni, jedynego w Polsce sklepu czynnego przez cały rok, którego wyłącznym asortymentem są bombki, jaja wielkanocne i pisanki.

Małgorzata Kaczmarek, właścicielka Fabryki Zespołów, platformy wymiany informacji pomiędzy muzykami a branżą muzyczną. Obecnie jest największym serwisem dla młodych muzyków.

Agnieszka Kononowicz, właścicielka firmy Maniac Sport Gear – firmy alpinistycznej zajmującej się m.in. remontami na wysokości, odśnieżaniem oraz przeróżnymi montażami.

Magdalena Listoś, właścicielka firmy ML ARCHITEKCI, która zajmuje się projektowaniem architektonicznym oraz wnętrz głównie na terenie Śląska i Małopolski.

Kamila Tyburek, właścicielka firmyGolden Product, zajmującej się dystrybucją i montażem okien, drzwi, rolet i podłóg drewnianych.

Urszula Urbańska, właścicielka firmy BABYETTA – sklepu, w którym można kupić szczegółowo dopracowane wg autorskiego wykroju, ręcznie uszyte pieluszki wielorazowe.

Magdalena Wołąsewicz, właścicielka firmy Siostra Ania Sp. z o.o, portalu dla przyszłych i obecnych rodziców, wychowujących dzieci do 1 roku życia.

Marta Wysocka Fronczek, właścicielka firmyLEX & FINANCE specjalizującej się w doradztwie prawnym i finansowym.

Wszystkie szczegóły związane z głosowaniem internautów  oraz nagrodami można znaleźć w regulaminie. Zapraszamy także na stronę Święta Kobiet Biznesu, gdzie znajduje się wiele ciekawych informacji o kobiecych biznesach.

Bankier.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<