Aktualności

„Mama na obcasach”- nowa, odświeżona szata.

„Mama na obcasach”- nowa, odświeżona szata.

4 listopada, 2015 0 komentarzy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego odświeżonego portalu www.mamanaobcasach.pl oraz współpracy merytorycznej czy marketingowej.

Portal Mama na obcasach został utworzony jako miejsce babskiej inspiracji – po prostu.

mama_na_obcasach_logo

Jesteś oddana pracy w firmie i w domu. W pracy jesteś oddanym pracownikiem, a w domu oddaną żoną, matką,  przyjaciółką. Pracujesz tak naprawdę na kilku etatach: pomagasz rodzicom, odrabiasz lekcje z dziećmi, robisz zakupy, sprzątasz, pierzesz, gotujesz, zarządzasz pracownikami itd. To wszystko robisz Ty sama!

Nie delegujesz pracy innym, bo uważasz, że zrobisz to lepiej od męża, szefa, pracowników, dzieci itd. I tak robisz wszystko za innych bo przecież tylko Ty najlepiej posprzątasz, ugotujesz, napiszesz raport, zrobisz analizę o którą prosił szef itd.

Dodatkowo zawsze znajdziesz coś, co można poprawić po innych np.: porządki po mężu, w pracy siedzisz po godzinach bo tylko Ty jesteś pracownikiem od zadań niewykonalnych i to zawsze Ty poprawiasz błędy innych.  Zawsze starasz się sumiennie wykonywać polecone zadania i nigdy nikomu nie odmawiasz pomocy. Zawsze uczynna, chętna, pomocna…

A gdzie w tym wszystkim Ty?

Z myślą o Was Wszystkich przygotowujemy pakiet praktycznych i wciąż aktualizowanych informacji dotyczących wszystkich obszarów życia, m.in.:

  • własny wizerunek zawodowy
  • zaproszenia na najciekawsze imprezy i meetingi
  • co nowego na rynku pracy
  • porady i wzajemna wymiana doświadczeń
  • inwestycje w rozwój osobisty

Gorąco zachęcamy Was do udziału w przygotowywanych przez nas spotkaniach i szkoleniach. Pełną ofertę znajdziecie Panie w odpowiednich zakładkach.

Liczymy na wasze zainteresowanie, zachęcamy do współpracy z nami i mamy nadzieję na pozytywny odzew.

Napisz: biuro@fundamenti.pl

Lub zadzwoń: 601 39 22 44

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<