Aktualności

Men’s Day 2010

Men’s Day 2010

4 maja, 2010 0 komentarzy

Tegoroczna edycja Men’s Day, największego w Polsce plenerowego widowiska dedykowanego mężczyznom, odbędzie się w dniach 8-9 maja na warszawskim Lotnisku Bemowo. Kolejny już raz na 500 tys. mkw stanie miasteczko męskich marzeń i pasji.

Ubiegłoroczny Men`s Day (5-7 czerwca 2009) należał do najbardziej spektakularnych (nie muzycznych) wydarzeń sezonu, gromadząc ponad 60 międzynarodowych i polskich wystawców oraz blisko 48 tys. zwiedzających. W tym roku zapowiada się wydarzenie znacznie większego kalibru.

Men’s Day 2010 to prawdziwy festiwal atrakcji, które przyprawią mężczyzn o przyspieszone bicie serca. Najnowsze, najciekawsze, najoryginalniejsze, luksusowe i kolekcjonerskie: samoloty, samochody, motocykle, quady, rowery, nowinki technologiczne, design, ekstremalne sporty i… piękne kobiety. To co dotychczas mężczyzna mógł zobaczyć jedynie na stronach kolorowych czasopism lub w programach telewizyjnych, za sprawą Men’s Day dotknie, doświadczy, przetestuje.

W strefie SKRZYDŁA wyląduje m.in. dwusilnikowy „Król przestworzy” o napędzie turbinowym Beechcraft King Air 200GT, łączący luksus podróżowania z możliwością lądowania na małych lotniskach oraz Beechcraft Baron G58, jeden z niewielu egzemplarzy w Europie w lotnictwie komercyjnym. Pojawi się też Beechcraft King Air C90GTI, którego kabina jest o 50% przestronniejsza niż w większości lekkich samolotów odrzutowych, a także Cessna 182T – ulubiony samolot pilotów w tej klasie.

Do części WODA zawinie kilkadziesiąt modeli skuterów wodnych, osiągających prędkość nawet 130 kmh, RIBów, katamaranów i wszystkiego co związane jest z wodą.

W miasteczku prawdziwych facetów nie zabraknie pokazów samochodowych i wyścigów. Szczególnie tych najbardziej widowiskowych, jak np. driftingu, czyli wprowadzania auta w poślizg przy dużej prędkości i kontrolowanie go na jak najdłuższym odcinku.

Ciekawie zapowiada się także strefa MOTO, do której zjadą kultowe samochody. W scenariuszu tegorocznej edycji Men`s Day zagra m.in. brat bliźniak cabrioleta DB 9 Volante marki Aston Martin, rodem wzięty z najnowszego epizodu o tajnym szpiegu Jej Królewskiej Mości 007. Przybędą także Mustangi, które można będzie podziwiać zarówno w wersjach klasycznych, po face liftingu oraz edycjach limitowanych.

Będzie się też coś dla (de)konstruktorów – miasteczko warsztatowe z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy chętni pod okiem wykwalifikowanych mechaników będą mogli do woli rozkręcać, skręcać i naprawiać różne nietypowe, rzadkie modele samochodów. Dla wszystkich złotych rączek zostaną przygotowane profesjonalne narzędzia i specjalistyczne wyposażenie warsztatowe.

Na Men`s Day znajdzie się także wyspa luksusu, gdzie wstęp będą mieli tylko dorośli. Piękne kobiety,  degustacje najlepszych trunków i cygar zadowolą najbardziej wysmakowane męskie gusta.

Nad Lotniskiem Bemowo na Men`s Day górować będzie Wielka Muzyczna Scena, nad którą pieczę objęła jedna z najlepszych polskich wytwórni płytowych KAYAX. Wystąpią m.in. Kayah, Zakopower, Smolik, Novika, Loco Star oraz Kapela ze Wsi Warszawa.

Więcej informacji na stronie www.mensday.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<