Aktualności

Patronaty Managera na obcasach- Kongres „Ewolucja”

Patronaty Managera na obcasach- Kongres „Ewolucja”

21 maja, 2015 0 komentarzy

Dotyczy: Kongres „Ewolucja”

Kiedy: 28 Maj 2015

Miejsce: Warszawa Marriott Hotel

 

Po sukcesie Kongresu „OTWARCIE”, który odbył się 26 lutego 2015 w Katowickim Hotelu Monopol,
(http://www.ladiesbusinessclass.org/index.php/pl/o-fundacji/kongresy/117) a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu kobiet ulokowanych na wysokich stanowiskach managerskich, Fundacja Ladies Business Class mając na uwadze cele statutowe oraz potrzebę realizacji misji Fundacji, postanowiła zorganizować Kongres „EWOLUCJA”..

„EWOLUCJA” interpretowana jako:

rozwój osobowy,

wzrost efektywności,

przemiana sposobu myślenia,

metamorfoza w działaniu,

progres Fundacji,

reorientacja na nowe cele

 

Ideą Kongresu jest takie ujęcie tematów, by prócz tego że będą niewątpliwie ciekawe, mogły dotykać procesu ewolucji, zmiany, reorientacji, metamorfozy i reorientacji czegoś – co rozwija, rozkwita, zmienia..

Wśród prelegentów będą praktycy, przedstawiciele wielkiego biznesu, i mądrej nauki…
praktyka przeplecie się z teorią…

Wstęp na Kongres „EWOLUCJA” jest bezpłatny jednak wyłącznie na podstawie imiennego zaproszenia.

Planowana liczba uczestniczek: 100 Ladies

Na Kongres zaproszone zostały Business Class Ladies, czyli przedstawicielki reprezentujące zarówno świat biznesu jak i instytucje naukowe, sektor prywatny i publiczny.

Duże międzynarodowe organizacje i niewielkie polskie podmioty. Wspólnym mianownikiem są Ladies, czyli kobiety sprawujące często najwyższą władzę w organizacji, poziom CEO, CFO, CIO, CMO, PM, VP, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Zarządzający, HR Manager, Manager, Właściciel, Członek Rady Nadzorczej.

Do tej pory zaszczyciły nas Ladies reprezentujące sektor: energetyczny, górniczy, hutniczy, finansowy, handlowy, PR, fashion, artystyczny, medialny, prawny, rozrywkowy, HR, naukowy, produkcyjny, kosmetyczny, konsultingowy, ochrony zdrowia i administracji publicznej.

 

Kongres „Otwarcie” Termin: 26 lutego 2015 Miejsce: Hotel Monopol, Katowice

 

O Organizatorkach: Fundacja Ladies Busineess Class  jest elitarną i prestiżową siecią businessową, dedykowaną aktywnym zawodowo kobietom. Celem naszej Fundacji jest wsparcie rozwoju osobistego
i promocja kobiet przedsiębiorczych, które znają swoją wartość, mają jasno określone cele,
są w pełni profesjonalne i świadome swoich kompetencji i dlatego stale pragną się rozwijać.

W praktyce, jest to platforma budowania długofalowych relacji, kojarzenia biznesowego, promocji, rozwoju, wsparcia i reklamy. To miejsce, w którym można wykorzystać niemal największy potencjał w biznesie: właściwą relację z dobrze dobranym, elitarnym gronem osób decyzyjnych w sprawach biznesowych.

Nasze Business Class Ladies to Kobiety z ogromną klasą w działaniu, lubiące wyzwania, dbające o efektywność podejmowanych inicjatyw, skuteczne, piękne, mądre i odnoszące sukcesy w niemal każdej dziedzinie swojego życia.


Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<