Aktualności

Patronaty Managera: Stypendia dla praskich dzieci

Patronaty Managera: Stypendia dla praskich dzieci

27 września, 2023 0 komentarzy

Jednym z działań w jubileuszowym roku obchodów 15-lecia Fundacji A.R.T. jest wsparcie praskich dzieciaków, którym brakuje zasobów i środków na rozwijanie swoich zdolności oraz pasji.

 Pozyskaliśmy Partnerów, którzy ufundowali 7 stypendiów dla uzdolnionych uczniów klas 6-8 ze szkół podstawowych z Pragi Północ. 

Stypendyści zostaną wybrani przez kapitułę na podstawie regulaminu przygotowanego przez jedną z największych firm konsultingowych PwC Polska

 Stypendia, o wartości 5 000 PLN każde, ufundowali:

Ikano Bank Polska, sponsoruje dwa stypendia.

Przez lata firma ta działała na rzecz rozwoju społeczności lokalnych, a stypendia są jedną z ważnych inicjatyw, które przyczyniają się do rozwoju młodych talentów. #IkanoBank widzi ogromny potencjał w młodych ludziach i pragnie wesprzeć ich w ich dążeniach do osiągnięcia sukcesu. 

 CD Projekt sponsoruje cztery stypendia.

CD PROJEKT RED to studio zajmujące się tworzeniem gier wideo. W CD PROJEKT RED staramy się w pozytywny sposób oddziaływać na otoczenie społeczne, integrować pracowników wokół wspólnych wartości oraz pomagać innym, wykorzystując swoje zasoby i kompetencje. Wierzymy, że w pasja i zaangażowanie mogą być początkiem wspaniałej historii.”

BikeSalon.pl ufundował jedno stypendium.

Jest to stacjonarny sklep i serwis rowerowy z indywidualnym podejściem do klienta oraz z możliwością zakupów i porad online.

 #razembudujemydobro #fundacjaart #pwcpolska   #bikesalon.pl

Regulamin stypendiów, należy kliknąć w link poniżej.regulamin-przyznawania-stypendiow-01.09.2023Pobierz

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<