Aktualności

Warto przeczytać – Karolina Klimkiewicz Dopóki starczy mi sił

Warto przeczytać – Karolina Klimkiewicz Dopóki starczy mi sił

17 lipca, 2019 0 komentarzy

Historia dziewczyny o wielu imionach, pozbawionej teraźniejszości i przyszłości. A także o potędze miłości zdolnej je odzyskać.

Wyobraź sobie życie, w którym ciągle musisz grać kogoś innego. Tkwisz w zaklętym kręgu przemian: co trzy miesiące nowe imię i nazwisko, nowy kolor oczu i włosów, nowe plany na przyszłość, nowe mieszkanie…

Zola Henderson i jej ciotka Camilla wiedzą, jak to jest, gdy tracisz tożsamość. Od siedmiu lat razem uciekają przed demonami przeszłości. Wcielając się w coraz to inne osoby, nie posiadają niczego na stałe, a ich życie jest jedną wielką iluzją.

Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy przeprowadzają się do małego nadmorskiego miasteczka. Jonesport okazuje się ich przekleństwem, ale i jedyną szansą na odzyskanie wolności. Jak wysoką cenę będą musiały zapłacić za odzyskanie swojego prawdziwego „ja”?

Karolina Klimkiewicz – polska pisarka młodego pokolenia. Do tej pory ukazały się jej dwie powieści „Jeśli tylko…” i pierwsza część cyklu „Bieszczadzka Rapsodia”. Terapeutka rodziny, studentka psychologii klinicznej oraz doktorantka. Prywatnie mama i żona. Kocha jesienne, deszczowe wieczory i herbatę z cytryną.

facebook.com/klimkiewicz.karolina

instagram.com/klimkiewiczkarolina

    Wydawca: Novae Res, 2019

    Format: 130×210, skrzydełka

    Wydanie: Pierwsze

    Liczba stron: –

    ISBN: 978-83-8147-478-8

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<