Aktualności

SKUBAS „WILCZEŁYKO”

SKUBAS „WILCZEŁYKO”

9 października, 2012 0 komentarzy

„Wilczełyko” to pierwszy autorski projekt muzyczny Skubasa, wokalisty o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu. Do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem (pod pseudonimem Sqbass) tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie. Muzyka to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. W produkcji postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń. „Wilczełyko” wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Wśród gości na płycie są: EMADE, Wojtek Sobura, Julia Iwańska i Kev Fox. Za mix i mastering odpowiada Andrzej Smolik.

Patroni medialni: Trójka, MaleMEN, TVP2, TVP Kultura, empik.com, VICE, EMMA PAK, Co Jest Grane

Singiel „Linoskoczek” w kilka dni po swojej premierze trafił na playlistę radiowej Trójki, znalazł się wśród utworów do głosowania na trójkowej Liście Przebojów, a 22 sierpnia był piosenką dnia. Zbiera bardzo dobre recenzje, jest często udostępniany na Facebooku, a ilość odsłuchań na youtube rośnie w rekordowym tempie.

Skubasa na Facebooku: www.facebook.com/SkubasMusic

Płyta zyskała wyjątkową oprawę graficzną, dzięki artystycznej interpretacji muzyki przez znanego streetartowca Przemka SAINERA Blejzyka: pblejzyk.blogspot.com

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<