Aktualności

Torebka klasy biznes

Torebka klasy biznes

16 czerwca, 2015 0 komentarzy

Szykowna, ale nudna „mała czarna”, czy awangardowa, lecz elegancka- jaka powinna być idealna torebka dla bizneswoman?

 Wiadomo, że styl biznesowy ma swój ściśle określony dress code. Stonowane kolory, klasyczne kroje i starannie dobrane zestawy- to znak rozpoznawczy biurowych stylizacji. Tu nie ma miejsca na modowy luz- każdy detal powinien być starannie zaplanowany. Chyba każda kobieta przyzna zatem, że choć wizerunek współczesnej bizneswoman jest szykowny, to jednak jest również śmiertelnie nudny. W myśl tej zasady, idealnym dopełnieniem szarej garsonki czy granatowego kostiumu powinna być dyskretna, nierzucająca się w oczy torebka, najlepiej w neutralnym, czarnym kolorze, który pasuje „do wszystkiego”.

Jednak coraz liczniejsze grono kobiet biznesu chce nudzie powiedzieć: „stop!” i choćby przy pomocy drobnego elementu stylizacji zamanifestować swoją osobowość. Dla takich kobiet marka Kruczek przygotowała szeroką gamę torebek, które będą znakomicie współgrać z wizerunkiem profesjonalnej w każdym calu bizneswoman, a jednocześnie nadadzą całej stylizacji nutki świeżości i lekkości.

– Dzisiejsze bizneswoman lubią niebanalne dodatki -zatem nie tylko „mała czarna” ale i inne kolory są w modzie: szykowna i stylowa czerwień czy połączenia czerni i bieli, oraz wszelkie odcienie szarości. Jednak w tym sezonie stawiam w modelach typu kufry na bestsellerowe kolory- zieleń, szmaragd i fuksję… oraz na subtelny połysk! – mówi Joanna Kruczek, projektantka torebek.

Niezwykle ważnym elementem biznesowego looku jest również jakość wykończenia. Każdy detal stroju, czy dodatek, powinien być zatem wykonany ze szlachetnych materiałów, które będą odzwierciedleniem perfekcjonizmu nie tylko w stroju, lecz także w biznesie. Dla Joanny Kruczek to szczególnie ważne zagadnienie. Dlatego też projektantka dba o to, by materiały, z których wykonane są jej torebki były najwyższej jakości:

– W przypadku kufrów by Joanna Kruczek materiał to naturalna skóra, sprowadzana z najlepszych włoskich garbarni. Dodatki również pochodzą z Włoch. Podszewki – atłas i satyna jedwabna- to materiały szlachetne, ponieważ wnętrze torby jest bardzo istotne. Zatem nie ma taryfy ulgowej – wszystko, z czego składa się torba dla bizneswoman -klientki bardzo wymagającej – musi być najlepszej jakości!- przekonuje Joanna Kruczek.

Podstawowym warunkiem, jaki musi spełnić idealna torebka dla kobiety sukcesu, jest również jej funkcjonalność. Taka torebka nie jest bowiem zwykłym dodatkiem, lecz musi pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty: od smartfonu, poprzez dokumenty czy klucze, aż po podręczną kosmetyczkę! Torebki marki Kruczek idealnie wywiązują się z tego zadania, a dzięki dobrze zorganizowanemu wnętrzu sprawiają, że odnajdziesz się w każdej sytuacji:

– Polecam linię Dzień/Noc – czyli szykowne kufry, które pomieszczą format A4, mają doskonale zorganizowane wnętrze, wiele funkcjonalnych kieszonek i „schowków”, a ze strony wizualnej zachwycają doskonałymi i nietypowymi skórami..- mówi Joanna Kruczek- Ilość elementów dodatkowych – zdobień, doczepianych elementów – została ograniczona do zera. Perfekcyjna torba w kształcie i w materiale – to klucz do potrzeb kobiety sukcesu.

Torebki marki Kruczek są idealną odpowiedzią na te potrzeby!

 

Joanna Bielas

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<