Aktualności

WIELE TWARZY SOULU, W KOBIECYM WYDANIU

WIELE TWARZY SOULU, W KOBIECYM WYDANIU

20 marca, 2012 0 komentarzy

Muzyka Natalii Lubrano to rytmiczny Neo-Soul w doskonałym wydaniu. Autorski projekt tworzą Natalia Lubrano, Wojciech Orszewski (gitarzysta zespołu Digit All Love) oraz zaproszeni do tego projektu wspaniali muzycy: klawiszowiec Łukasz Damrych, basista Piotr Nosal oraz perkusista Łukasz Sobolak.

Świetne kompozycje Wojtka i Nalatii to analogowe brzmienia połączone z delikatną elektroniką zjawiskowym „czarnym” wokalem. Inspiracją dla muzyków do stworzenia tego albumu była twórczość SteviegoWondera, Musiq Soulchild, Dwele i innych twórców nowoczesnej muzyki soul.

Debiutancki projekt Natalii Lubrano to unikalny miks nu-jazz, chill-out z oldskulowym funkiem i rdzennym soul. Utwory z najnowszej płyty znalazły się na składankach: 4871 vol2 (luna music polska) i RAM Chillout in Black 2 (magnetic records). Natalia Lubrano z zespołem jest także finalistką konkursu Coke Live Fresh Noise 2010.

Natalia Lubrano na polskiej scenie muzycznej znana jest ze współpracy z zespołem Miloopa, występowała również z Andrzejem Smolikiem, a także w projekcie FoxBox. Udzieliła swojego wyjątkowego głosu na około dwudziestu albumach w Polsce i za granicą.

Kontakt: Agnieszka Samitowska, agnieszka@kayax.net, 782 482 947

Promocja: Joanna Rawska, asia@kayax.net, 691 696 322

www.facebook.com/natalialubranoband

www.soundcloud.com/natalialubranomusic

www.youtube.com/natalialubranomusic

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<