Aktualności

BuggyGym nowe miejsce aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem.

BuggyGym nowe miejsce aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem.

21 maja, 2015 0 komentarzy

Jesteśmy powstającym stowarzyszeniem – grupą mam, które stworzyły nową formę aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem – BuggyGym. Jej inicjatorką w Polsce jest Czeszka Šárka Solecka, obecnie mieszkająca w Bielsku-Białej (z wykształcenia lekarz, prywatnie – aktywna mama trójki dzieci). Swoją pasją zaraziła polskie przyjaciółki, które wiedząc, jak ważne dla prawidłowego rozwoju jest dbanie o kondycję psychofizyczną oraz bezpieczne uprawienie aktywności fizycznej po porodzie, stworzyły BuggyGym. Stowarzyszenie zrzesza lekarzy, fizjoterapeutów, instruktorów fitness, pedagogów, którzy wspólnie opracowali plan treningowy ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Celem BuggyGym jest promowanie aktywnego rodzicielstwa, wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń z wózkiem o charakterze aerobowym, wzmacniającym, kształtującym i rozciągającym.

Przeszkoleni przez nas instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane indywidualnie dla matek w każdym okresie po porodzie. Dokładamy wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla matki, jak i dla dziecka.

Udział w treningu daje rodzicom możliwość aktywnego spędzania czasu z Maleństwem, w grupie innych rodziców, a także nawiązywaniu przyjaźni, dzieleniu się swoimi doświadczeniami.

 

BuggyGym cieszy się już dużą popularnością w Bielsku-Białej, Cieszynie, Katowicach, Opolu i Wrocławiu, a niedługo odbędą się też pierwsze zajęcia w Warszawie i w Krakowie. Chciałybyśmy, aby wkrótce mamy małych dzieci z całej Polski mogły w nich uczestniczyć – aby każdego dnia miały okazję spędzić czas ze swoim dzieckiem w sposób aktywny!

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy mieszkające w stolicy na pierwsze otwarte, bezpłatne zajęcia BuggyGym!

 

Przyjdźcie, zobaczcie i przekonajcie się na własnej skórze jaka to frajda ćwiczyć z Maluszkiem w wózku 🙂 Zajęcia odbędą się we wtorek 16.06. o 10.00 w Parku na Polach Mokotowskich. Szczegółowe informacje na temat działalności BuggyGym, zajęć oraz szkoleń instruktorskich znaleźć można na www.buggygym.pl . Zapraszamy!

 

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<