Aktualności

DOBRY WYGLĄD NIE ZNA WIEKU – PRZEKONUJE PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA!

DOBRY WYGLĄD NIE ZNA WIEKU – PRZEKONUJE PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA!

2 października, 2015 0 komentarzy

Wiara we własne siły i pozytywne nastawienie do otoczenia to podstawa dobrego życia. Nie przez przypadek ludzie sukcesu emanują pewnością siebie. A może to właśnie ona jest ich receptą na sukces? Jak ją budować? Bardzo ważna jest harmonia ducha i ciała. O tym, że nigdy nie jest za późno, by pięknie wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ambasadorka Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL oraz kampanii „Dobry wygląd nie zna wieku. Bądź piękna”.

Błysk w oku, wyprostowana sylwetka, pewna siebie postawa, stanowczy i konkretny głos to elementy, które przekazują światu informację, że ma do czynienia z zadowoloną z życia kobietą. Energia, pozytywne nastawienie i zdrowy wygląd sprawiają, że ludzie lubią przebywać w jej towarzystwie. Ma poczucie wewnętrznego spełnienia: jest zadowolona z tego kim jest i co robi, a do tego – co równie ważne – z tego, jak wygląda. Paulina Smaszcz-Kurzajewska stanowi budujący przykład dla kobiet dobiegających czterdziestki. Pokazuje, że warto zawalczyć o siebie, by mieć więcej energii, aby cieszyć się życiem – spełniać się zawodowo, być jeszcze lepszą partnerką dla swojego mężczyzny i pełną radości mamą.

Kobiety mają w sobie nieograniczony potencjał, są mądre, zaradne, pełne wdzięku. Marzą o tym, by wydobyć z siebie drzemiące w nich piękno – tak zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Czasami jednak na drodze do spełnienia niepotrzebnie dostrzegają przeszkody, znajdują wymówki lub ulegają społecznym stereotypom. Na szczęście, rośnie grupa kobiet, które rozumieją, że nie warto odkładać własnych potrzeb na dalszy plan.

– Mówię głosem kobiety po czterdziestce, która czuje się dobrze ze swoim ciałem, osobowością, charakterem i doświadczeniem życiowym. Wiem kim jestem, dokąd zmierzam, czego pragnę i co odrzucam. Z upływem lat stajemy się dojrzalsze, mamy więcej do zaoferowania światu. Przemawia przez nas duża świadomość – naszych emocji, talentów, naszej kobiecości, a to czyni nas jeszcze ciekawszymi i piękniejszymi. Wiemy jak ważna jest harmonia pomiędzy tym, co w naszej głowie, a tym jak wyglądamy. Wspólnie z Kliniką ESTELL chcemy przekonywać Polki, że dobry wygląd nie zna wieku – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska. I podkreśla: W Klinice ESTELL pod okiem doświadczonych specjalistów mamy szansę otrzymać to, czego potrzebujemy, czyli zdrowie i olśniewający wygląd.

Z myślą o ludziach, którzy pragną od życia więcej, chcą o siebie zadbać i czuć się wyjątkowo w każdym wieku, powstała Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, należąca do Centrum Medycznego ENEL-MED. Korzystając z wieloletnich doświadczeń i grona sprawdzonych ekspertów, ESTELL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rosnącej grupy coraz bardziej świadomych swoich potrzeb klientek i klientów. Klinika oferuje najwyższej jakości nowoczesne zabiegi poprawiające estetykę twarzy i ciała. A wszystko to w eleganckich gabinetach w centrum Warszawy, pod okiem najlepszych specjalistów. Pierwszy rok działalności kliniki pokazuje, że coraz więcej kobiet docenia jak promienny wygląd wpływa na ich psychikę i poziom zadowolenia z życia. W ślad za nimi ruszają także mężczyźni, którzy odkrywają, że dbałość o ciało dodaje sił witalnych i przekłada się na powodzenie – tak w życiu prywatnym, jak zawodowym.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<