Aktualności

Testujemy programy do faktur firmy Mega-Tech

Testujemy programy do faktur firmy Mega-Tech

2 października, 2015 0 komentarzy

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem programu do fakturowania dla swojej firmy, trafiłaś w dobre miejsce – dziś sprawdzimy dwie możliwości proponowane przez firmę Mega-Tech.

Faktura Small Business

Już na samym początku naszego testu okazuje się, że program Faktura Small Business jest bardzo prosty w obsłudze. Poruszamy się w nim całkowicie intuicyjnie – jednak przy najmniejszym problemie możemy także liczyć na profesjonalną pomoc firmy Mega-Tech. Program pozwala nam także na dostosowywanie jego wyglądu do naszych potrzeb, dzięki czemu możemy zmieniać czcionkę, szablony czy kolory oraz oznaczać dokumenty, możemy także wczytać własne logo i pieczątkę firmy.

Próba wystawienia faktury (czyli wykorzystanie podstawowej funkcji) kończy się… powodzeniem! Wszystko przebiega błyskawicznie i bezproblemowo, a ponadto mamy do wyboru aż dwanaście rodzajów faktur! Istnieje także możliwość dopasowania dokumentu do konkretnego klienta – dowolnie ustalamy rabaty i ceny.

Program pozwala też na stworzenie kartoteki klientów oraz kartoteki towarów i usług, co powoduje, że wystawianie faktur jest bardzo proste – zwłaszcza jeśli mamy stałych klientów lub flagowe produkty.

Faktura Small Business Handel

Ta aplikacja jest rozbudowaną wersją wcześniej opisywanego programu Faktura Small Business. Jest tak samo prosta w obsłudze, jednak oferuje nam więcej opcji. Przykładowo posiada dodatkowe cztery typy rozliczeń oraz daje możliwość tworzenia także kartoteki zakupów.

To rozwiązanie pozwaliło nam na wprowadzanie do programu faktur i rachunków dokumentujących zakup towarów, co w znacznym stopniu ułatwia pilnowanie stanów magazynowych. Ponieważ do systemu można podpiąć nieskończoną ilość lokali składowych, będzie to na pewno spore ułatwienie inwentaryzacji.

Podsumowując – który program wybrać?

Firma Mega-Tech tworzy rozwiązania idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obie wersje programów nadają się dla każdej z nas – warto jednak zastanowić się czego potrzebujemy. Być może dziś uważasz, że dla Ciebie zbędne są funkcje, które oferuje rozszerzona wersja; jednak wraz z rozwojem Twojej firmy może się okazać, że to za mało.

Niezależnie od tego, ku której opcji bardziej się przychylasz, możesz wcześniej obie przetestować. Na stronie www.mega-tech.com.pl znajdziesz próbne wersje aplikacji i możesz poznać ich możliwości, na dodatek zupełnie bezpłatnie.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<