Aktualności

Manager na obcasach Partnerem II Festiwalu Rodziny

Manager na obcasach Partnerem II Festiwalu Rodziny

22 kwietnia, 2015 0 komentarzy

Fundacja A.R.T. oraz Fundacja Miejsce Kreatywne, zapraszają 23 maja na II Festiwal Rodziny. To bezpłatne, całodniowe, otwarte warsztaty rodzinne, które mają za zadanie zaktywizować rodziny. Poprzez wspólną zabawę uczestnicy będą mogli doświadczyć,  jak ważne jest spędzanie czasu razem i jak niewiele wymaga to wysiłku. Dodatkowo każdy z uczestników będzie brał udział w losowaniu nagród.
Atrakcje podczas Festiwalu

Fundacja A.R.T. przygotuje kąciki Ekspertów (psychologów i prawników) z którymi przez cały czas trwania Festiwalu Rodzice i Dzieci będą mogli poruszać interesujące ich kwestie. Wolontariusze Fundacji zapewnią kącik zabaw z chustą Klanza. Ponadto mali Wolontariusze Fundacji przygotują warsztat kulinarny ozdabiania babeczek.

Fundacja Miejsce Kreatywne będzie realizować warsztaty „Kreatywna lodówka” podczas których dzieci poznają smaki różnych owoców i warzyw, a rodzice poznają wartości odżywcze poszczególnych składników.

Rodziny będą mogły uczestniczyć w ciekawych warsztatach organizowanych przez Fundację „Czas na muzykę”, Krav Maga Academy, Centrum Medyczne Fundamenti, Aszmed.pl, Mały Inżynier. Na uczestników czekają rodzinne gry planszowe, zajęcia z robotyki, nauka tańca, rodzinna sztafeta zdrowia, warsztaty z pierwszej pomocy oraz zajęcia psychologiczne.

Dodatkowo podczas Festiwalu zajęcia będą prowadziły rożne organizacje pozarządowe na co dzień zajmujące się współpracą i pomocą rodzinom i dzieciom.

Promocję Festiwalu rozpoczęły portale: Smaczne przepisy http://www.smaczneprzepisy.com.pl/  Manager na obcasach http://www.managernaobcasach.pl/  Mama na obcasach http://mamanaobcasach.pl/  Miasto Dzieci http://miastodzieci.pl/

Festiwal daje możliwość spędzenia ciekawie czasu z rodziną ucząc się poprzez zabawę. Nie przypadkowo zostało wybrane miejsce na organizację Festiwalu – Arena Ursynów. Całodzienna impreza będzie miała charakter konkursu / Rodzinnej Olimpiady. Festiwal ma na celu pokazać, ze spędzanie wspólnie czasu z dzieckiem może być ciekawe, zabawne i jest „trendy”.

———-

Materiały prasowe:
– filmy promujące wydarzenie www.festiwalrodziny.pl

– Strona FB Festiwalu https://www.facebook.com/aktywnemiastorodzinne

– II Festiwal Rodziny na FB https://www.facebook.com/events/1571305003094282/

– zgłoszenia internetowe na Festiwal Rodziny  http://spus.edu.pl/szkolenie/festiwal-rodziny/
———-

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa.

———-

Zobacz co działo się w zeszłym roku:

Zapraszamy do publikowania informacji o Festiwalu Rodziny. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Agnieszka Tobota, tel. 601 392 244, pomoc@przeciwprzemocy.pl
Grażyna Tomaszewska, tel. 602 216 551, grazynatomaszewska@miejscekreatywne.org

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<