Aktualności

Drucker o marketingu

Drucker o marketingu

2 lipca, 2014 0 komentarzy

Autor: William A. Cohen

Esencja wiedzy guru marketingu Petera Druckera, zilustrowana praktycznymi przykładami to absolutne must have każdego eksperta marketingu! Pierwszy raz po polsku!

Książka prezentuje najważniejsze idee jednego z najwybitniejszych myślicieli zarządzania. Zasady Druckera opatrzone zostały przez autora własnymi przykładami z „życia korporacji”.

 

Aby mieć pełen obraz, marketing należy rozpatrywać holistycznie. Tak marketing uprawiają najbardziej skuteczne firmy. Marketing jest ich siłą napędową. Zdobywanie, utrzymywanie oraz rozwijanie bazy klientów poprzez budowanie, komunikację oraz dostarczanie wartości to nadrzędna misja. Peter o tym wiedział, a Bill zawarł to wszystko w niniejszej książce. Szczerze polecam jego dzieło.

Philip Kotler, Kellogg School of Management, Uniwersytet Northwestern

(Z Przedmowy)

 

Patronat medialny nad książką:

Portale: marketing-news.pl, mediarun.pl, prnews.pl

Magazyny: Personel i Zarządzadnie, THINKTANK

————–

„Interpretacja idei Druckera nigdy nie była bardziej potrzebna niż dziś, gdy marketing wyraźnie wpływa na sukces i porażkę”.

Frances Hesselbein

Prezes i Dyrektor Generalny The Frances Hesselbein Leadership Institute

„Moim pragnieniem jest, aby osoby na wpływowych stanowiskach, szczególnie menedżerowie, profesorowie, ale także studenci, wzięli sobie do serca rady z książki Cohena, pomogą one ich organizacjom oraz nam wszystkim”.

Joseph A. Maciariello

Profesor Nauk o Zarządzaniu, The Drucker School of Management

oraz współautor „The Drucker Difference”

„Drucker o marketingu to odzwierciedlenie unikatowych zdolności Billa Cohena w rozumieniu oraz przekazywaniu myśli i idei Petera Druckera o marketingu, z domieszką tego, jak wdrożyć je w dynamicznym i zmieniającym się świecie”.

C. William Pollard

Prezes Honorowy The ServiceMaster Company

„Drucker najlepiej mówił o tym, że marketing i innowacje to najważniejsze funkcje biznesowe, ponieważ generują nowych klientów. Tak więc proszę mi uwierzyć, cokolwiek powiedział o marketingu, warte jest przeczytania. Nie ma lepszego myśliciela”.

Jack Trout

Światowy ekspert ds. marketingu, Prezes Trout & Partners Ltd. i współautor „Positioning”

„Bill Cohen syntetyzuje, analizuje i prezentuje w praktyce każdy najmniejszy element, który składa się na sedno idei Druckera: jak stworzyć klienta. To jego największa zasługa”.

Rick Wartzman

Dyrektor Wykonawczy The Drucker Institute oraz felietonista Forbes.com

 

Format: B5

Objętość: 296 str.

Oprawa: zintegrowana

Data premiery: 8.05.2014

ISBN: 978-83-63566-24-1

Gatunek: Marketing

Wydawnictwo Słowa i Myśli

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<