Aktualności

Gęste i długie rzęsy bez przedłużania – jak osiągnąć taki efekt?

Gęste i długie rzęsy bez przedłużania – jak osiągnąć taki efekt?

6 kwietnia, 2021 0 komentarzy

Wiele klientek, chcąc podkreślić swoje spojrzenie, decyduje się na skorzystanie z zabiegów, w ramach których do naturalnych włosków zostają doczepione syntetyczne kępki. Efekt długich i gęstych rzęs można jednak uzyskać bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym. Jakie preparaty należy stosować w codziennym oraz wieczorowym makijażu, aby osiągnąć zamierzony efekt?

Tusz do rzęs

Maskara stanowi kosmetyk wykorzystywany przez wiele klientek w celu podkreślenia oczu i nadania spojrzeniu osobliwej wyrazistości. Tusz do rzęs stosowany jest w codziennym makijażu oraz wieczorowym make-upie. Dzięki maskarze włoski stają się dłuższe i grubsze. Popularne na rynku kosmetyki mają czarny, brązowy lub szary kolor. Często jednak można kupić maskarę w niebieskim, zielonym i różowym odcieniu. Intensywne barwy zazwyczaj wykorzystywane są przez osoby w młodym wieku. Można je również stosować w przypadku wyrazistego makijażu. Wiele tuszów wzbogaconych jest efektownym brokatem. Chcąc wydłużyć swoje rzęsy, należy zdecydować się na zakup produktu o takim właśnie działaniu. Wyróżnia się również pogrubiające tusze zalecane klientkom o rzadkich włoskach. Świetnym rozwiązaniem jest zakup maskary, podkręcającej rzęsy. Należy pamiętać, że standardowe kosmetyki mogą nie wykazywać odporności na działanie wody i łez. Warto więc zdecydować się na zakup trwałej maskary. Wodoodporne tusze poza podstawową funkcją przedłużają, pogrubiają i podkręcają rzęsy.

Perfekcyjna kreska

Eyelinery pozwalają podkreślić spojrzenie. Aplikuje się je na górnej i dolnej powiece przy linii rzęs. Na rynku znaleźć można płynne oraz żelowe eyelinery. Kosmetyki sprzedawane są również w formie standardowego flamastra. Wiele modeli wyposażonych jest w pędzelek. Przy tworzeniu prawidłowej kreski należy wziąć pod uwagę kształt oka. Warto również pamiętać o doborze odpowiedniej tonacji eyelinera. Chcąc uzyskać optymalny efekt, można narysować na powiece niewielkie kropeczki. Pomogą one utworzyć symetryczną linię.

Uzyskanie długich i gęstych rzęs nie jest trudne. Należy jednak pamiętać o wykorzystaniu odpowiednich kosmetyków dostępnych np. na stronie Eveline.pl. Produkty w połączeniu z nawet niewielkimi zdolnościami makijażowymi, pozwolą uzyskać wyrazistość spojrzenia bez konieczności stosowania sztucznych włosków.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<