Aktualności

iPhone 8 – by ważne chwile zachować na dłużej

iPhone 8 – by ważne chwile zachować na dłużej

17 kwietnia, 2018 0 komentarzy

Dzięki nowoczesnym technologiom zrobienie zdjęcia czy nakręcenie filmu stało się właściwie dziecinnie proste. Wykorzystaj tę sposobność i zachowaj wspomnienia w cyfrowej formie na dłużej niż kiedykolwiek wcześniej – a do tego w doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Wyjątkowe momenty

Nigdy nie wiesz, kiedy zdarzy się coś, co zechcesz uwiecznić na dłużej, a może nawet na zawsze? Jeszcze do niedawna większość takich momentów można było pielęgnować wyłącznie w swojej pamięci. I oczywiście ma to swoje plusy, bo przecież w każdej chwili możesz wrócić do tamtej sytuacji i przywołać ją w głowie, jednak nie podzielisz się tym wydarzeniem z bliskimi inaczej niż jedynie za pomocą opowieści. A co gorsze – wspomnienia z czasem tracą na wyrazistości i wiele istotnych szczegółów może z czasem popaść w zapomnienie.

Na szczęście wraz z nastaniem ery smartfonów możliwe stało się zachowanie właściwie dowolnej chwili nie tylko we własnej pamięci, ale i w pamięci telefonu. Wykonanie zdjęcia czy nagranie filmu zajmuje jedynie moment – wystarczy wyjąć komórkę z kieszeni, klapy marynarki czy torebki i za pomocą maksymalnie kilku kliknięć uchwycić odpowiedni kadr. A jakby tego było mało, to równie łatwo możesz potem edytować fotografię lub film. Oczywiście jeśli posiadasz tak funkcjonalny i praktyczny telefon, jak iPhone 8 od Apple.

 

Wyjątkowy aparat w Apple iPhone 8

Wszystkie zdjęcia i wideo zapisane za pomocą tego urządzenia zachwycają znakomitym odwzorowaniem szczegółów, wyśmienitą ostrością, balansem kolorów oraz jakością. Sekretem tak doskonałego działania parametrów optycznych tego telefonu jest wykorzystanie najnowocześniejszych podzespołów oraz innowacyjnych technologii. Zresztą sama soczewka głównego aparatu ma 12 Mpix i została wzbogacona o dodatkowe systemy, które w pełni zautomatyzowały jej pracę. Warto również dodać, że iPhone 8 ma jedyny w swoim rodzaju szerokokątny obiektyw.

Smartfon od Apple świetnie radzi sobie nawet przy słabym oświetleniu, dlatego bez kłopotu wykonasz zdjęcie lub nagrasz w film w ciemnym lokalu podczas spotkania ze znajomymi czy przy zachodzącym słońcu. Wszystkie materiały natychmiastowo zapisywane są oczywiście w pamięci telefonu, dzięki czemu nie musisz obawiać się utraty ważnych danych.

 

Edycja zdjęć i filmów

Samo zachowanie istotnych materiałów z ważnych chwil to jednak nie wszystko, co oferuje zestaw multimedialny w iPhone 8. Korzystając z dostępnych aplikacji, również tych wbudowanych, bardzo łatwo możesz edytować zdjęcia i filmy, a nawet tworzyć własne kompozycje. Choć może wydawać się to skomplikowane, w rzeczywistości jest naprawdę proste i nie zajmuje wiele czasu. Już podczas tworzenia pierwszego wideo poznasz najważniejsze funkcje i dowiesz się, jak efektywnie je wykorzystywać.

Dzięki temu do ulubionych wspomnień wrócisz w zupełnie nowej formie unikalnych filmów z podkładem muzycznym. Możesz w ten sposób stworzyć niejako własny trailer czy wideo podsumowujące np. wspólny wyjazd.

 

iPhone 8 ubezpieczenie

Przy zakupie telefonu takiego jak iPhone 8 warto pomyśleć o jego ubezpieczeniu. Często element ten bywa lekceważony, jednak zupełnie niesłusznie. Szczególnie osoby, które często korzystają z komórki, tym samym narażają ją na różnego rodzaju uszkodzenia. Dokupując do iPhone 8 ubezpieczenie, możesz swobodnie używać telefonu zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<