Aktualności

Jak podnieść swoje kompetencje i zyskać uznanie szefa

Jak podnieść swoje kompetencje i zyskać uznanie szefa

13 maja, 2014 0 komentarzy

Wydawnictwo Forum Media Polska to krajowy oddział międzynarodowej korporacji wydawniczej, która specjalizuje się w opracowywaniu publikacji, oprogramowania i magazynów branżowych, a także w prowadzeniu szkoleń. Spółka powstała w 1998 roku w Niemczech, a w jej struktury po 10 latach wcielona została też polska spółka-córka. Dewizą wydawnictwa na naszym rynku jest hasło: „Wiedza na usługach rynku”.

 

Tytuły, które ukazują się nakładem wydawnictwa Forum, dystrybuowane są do saloników prasowych, magazyny można też z powadzeniem kupić w e-księgarni. Na przykład na stronie http://www.e-forum.pl/ksiegarnia/bhp/bezpieczenstwo-i-higiena-pracy-na-cd kupić można oprogramowanie, które wspomoże pracę specjalistów do spraw BHP. Korzystając z tego linka, można również pobrać darmowe demo tego programu i przeczytać opis jego funkcji. Osoba zatrudniona na stanowisko związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy znajdzie w pakiecie około 600 wzorów dokumentów, których wypełniania wymagają takie organy państwowe czy różne urzędy, jak Sanepid, PIP i ZUS. Program zawiera wiele aktualnych druków wypadkowych, druki badań, szkoleń i czynników szkodliwych, druki oceny ryzyka zawodowego, ponad 150 instrukcji stanowiskowych dla różnych branż, kartoteki pracownicze, listy kontrolne szkoleń BHP i obowiązującą podstawę prawną. Oprogramowanie pomocne w pracy specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy to doskonały przykład tego, jak rozbudowane i przemyślane są publikacje i programy tworzone przez Forum Media Polska. Oprogramowanie jest systematycznie aktualizowane, co znacznie zwiększa jego przydatność na stanowisku pracy w obliczu często zmieniających się wymagań dotyczących wypełniania dokumentacji stawianych przez różne urzędy i instytucje publiczne.

Wartościowe magazyny, poradniki, szkolenia czy programy komputerowe znajdą w e-księgarni wydawnictwa Forum Media Polska pracownicy wielu branż zatrudnieni na różnych szczeblach. Z naszych produktów od wielu lat korzystają pracownicy oświaty, stomatolodzy, spedytorzy, pracownicy administracji i sektora publicznego, osoby zatrudnione na stanowiskach związanych z marketingiem i PR-em, agenci nieruchomości, prawnicy i wielu innych specjalistów. Przekonaj się sam, jak łatwo i szybko możesz zdobyć nową wiedzę wymaganą na Twoim stanowisku, podwyższyć własne kompetencje i zyskać uznanie w oczach szefa. Zajrzyj na e-forum.pl!

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<