Aktualności

Jak poprawnie dobrać bieliznę do swojej figury i okoliczności?

Jak poprawnie dobrać bieliznę do swojej figury i okoliczności?

1 grudnia, 2018 0 komentarzy

Wybór odpowiedniej bielizny wbrew pozorom nie zawsze jest prosty i oczywisty. W zależności od tego, jaką mamy sylwetkę, co chcemy osiągnąć i w jakich warunkach zamierzamy przebywać, powinniśmy zwracać uwagę na to, co zakładamy na siebie. W końcu wyjście w koronkowych stringach na mróz nie jest niczym przyjemnym, a bielizna termoaktywna raczej z trudem sprawi, że poczujemy się seksownie. Jak zatem dobierać tę część garderoby, abyśmy zawsze czuli się komfortowo?

 

  1. Twoja figura ma znaczenie…
  2. Sytuacja również jest istotna

 

Twoja figura ma znaczenie…

…choć nie jest jedynym słusznym wyznacznikiem tego, co powinnaś lub powinieneś nosić. Oczywiście, jeżeli możemy pochwalić się proporcjonalną, smukłą sylwetką to o wiele łatwiej będzie nam dobierać bieliznę, lecz jeżeli nie wyglądamy jak model czy modelka, to nadal mimo wszystko mamy ogromne pole do popisu. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o odpowiedni rozmiar noszonej garderoby: jeżeli wybierzemy zbyt mały biustonosz czy majtki, nie tylko nie będziemy w tym dobrze wyglądać, ale także poczujemy się mocno skrępowani i nie będziemy w stanie myśleć o niczym innym, niż o niedoskonałościach naszego stroju. Więcej o tym, jak poprawnie dobierać rozmiary różnych rodzajów bielizny możesz znaleźć na stronie bielizna.net.

 

Sytuacja również jest istotna

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zaliczył wpadkę w postaci ubrania nieadekwatnego do pogody. O ile w przypadku zbyt ciepłej garderoby możemy próbować coś z tym zrobić przez zdjęcie rajstop czy bluzy, o tyle w odwrotnej sytuacji mamy o wiele większy problem. Należy pamiętać, że bielizna nie tylko chroni nasze wrażliwe części ciała przed otarciem, ale także ma zapewniać komfort cieplny w tych delikatnych okolicach. Jeżeli więc dobierzemy zbyt lekką bieliznę i wyjdziemy na duży mróz, ryzykujemy nie tylko przemarznięciem, ale np. także przewianiem nerek czy kręgosłupa. Z tego względu, jeżeli wiemy że dużo czasu spędzimy na zewnątrz, czasem lepiej jest zrezygnować z seksownej bielizny na rzecz tej termoaktywnej, która może nie wygląda równie imponująco, ale pomoże nam ochronić ciało przed chłodem.

 

Wybór bielizny to często spore wyzwanie, szczególnie jeżeli nie posiadamy ciała zgodnego z normami wykorzystywanymi do produkcji ubrań. Jeżeli mamy naprawdę duży problem z dobraniem tego typu odzieży, powinniśmy poradzić się specjalisty, np. profesjonalnej brafitterki. Dzięki temu nie zmarnujemy pieniędzy na nieudany zakup, a przede wszystkim będziemy się dobrze czuć we własnych ubraniach.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<