Aktualności

Kobieta versus mężczyzna 8 marca 2015

Kobieta versus mężczyzna 8 marca 2015

15 lutego, 2015 0 komentarzy

Portal MANAGER NA OBCASACH i KINOTEKA MULTIPLEX

Zaprasza na spotkanie inspirujące: „Kobieta versus Mężczyzna”

08.03.2015r., Warszawa Kinoteka PKiN

 Portal www.managernaobcasach.pl obchodzi 5 rocznicę swojej działalności, a Kinoteka obchodzi 15 rocznicę swojej działalności z tej okazji zapraszamy do udziału w niecodziennym spotkaniu.

Kobieta versus mężczyzna 8 marca 2015Motto wydarzenia to „kobieta versus mężczyzna”. Sukces w dzisiejszych czasach zależy od optymalnej kombinacji osobowości, kompetencji, motywacji i determinacji i oczywiście szczęścia. Szczęściu można pomóc. Zaproszeni prelegenci to osoby, które wiedzą jak mu pomagać. Same doszły do miejsca w rozwoju osobistym i zawodowym, w którym są. Dodatkowo zgodnie z naszym mottem proponujemy mieszankę pierwiastka męskiego i żeńskiego bo jak twierdzą niektóre podręczniki, mózg ma płeć więc sprawdźmy jak to jest w praktyce i dobrej teorii.

Chcemy aby zainwestowany czas był dla Państwa inspiracją do rozwoju i podjęcia kolejnych wyzwań, które uda się zrealizować wspólnie z nami w następnych pięciu latach życia i działalności naszego portalu.

Łączę wyrazy szacunku,

Agnieszka Tobota

 

Chcesz zgłosić się na spotkanie. Wejdź na stronę http://spus.edu.pl/training-form/1477/56/ i zarezerwuj miejsce już dziś.

 

Program spotkania: Kobieta versus Mężczyzna 🙂

 11.00 – 11.20 Powitanie Gości i inauguracja spotkania

11.20 – 12.20 Debata z nutką historii: „Kobieta wczoraj i dziś”

Sytuacja zawodowa i biznesowa kobiet zmieniała się inaczej niż sytuacja mężczyzn. Równe prawa do wykształcenia, możliwości zarabiania, rozwoju osobistego kobiety musiały wywalczyć i wypracować. Kobietom przypisywano określone miejsce i rolę w rodzinie i społeczeństwie: od matki i żony poprzez wytworne damy, natchnienie poetów, ozdoby salonów, pracownice, wytwórczynie dóbr społecznych aż po silne jednostki radzące sobie równie dobrze jak mężczyźni we współczesnym świecie. Oprócz zdobywania wykształcenia, osiągania pozycji zawodowej wiele kobiet pracuje na „drugim etacie” w domu zajmując się dziećmi i zaspokajaniem codziennych potrzeb rodziny. Dodatkowo oczekuje się od kobiet dbałości o swój wygląd. Jaka jest więc współczesna kobieta, jaką przeszła drogę, czy jest szczęśliwa, co dawało i daje jej napęd do rozwoju i zmiany sytuacji? Jakich zmian obecnie oczekuje i jak radzi sobie ze współczesnymi realiami?

Uczestnicy debaty: dr Ewa Lisowska – wykładowca SGH, zainteresowania badawcze to m.in. przedsiębiorczość kobiet, Joanna Karzełek – prezes Polskiego Partnera Finansowego, Małgorzata Grymuza -Dyrektor Regionalny MathRiders, Anna Brzezińska – Coach, psycholog, trener, – doktorantka Państwowej Akademii Nauk i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Prowadzący debatę: Mariusz Gzyl- dziennikarz gospodarczy

12.20 – 12.40 Kawa czy Herbata- zapraszamy do rozmów w kuluarach🙂

 12.40 – 13.20 Pieniądze są … SEXY.

Prowadzący: Fryderyk Karzełek

 13.20- 14.10 Synergia płci  w biznesie: komunikacja między kobietami a mężczyznami w biznesie

Współczesna  wiedza o różnicach płci wymusza modyfikację podejścia do bycia przywódcą, zarządzania podwładnymi, polityki HR, komunikacji i budowania kultury organizacyjnej. Wprowadza również nowe narzędzia mające wpływ na budowane relacji, sztuki  negocjacji, umiejętności rozwiązywania konfliktów. Pojawia się nowe pojęcie  tzw. „inteligencji płci”, które  uzupełnia kategorie inteligencji emocjonalnej i społecznej.

Formuła: dyskusja interaktywna w „trójkącie” Kobieta-Mężczyzna-Uczestnicy

Prowadzący: Alicja Moszyńska (Mentorka i konsultantka biznesowa dla kobiet) versus Radosław Wajler (Ekspert biznesu, wykładowca, trener, coach)

 14.10 – 15.00 Wytrwałość w biznesie na wagę złota

„Wytrwałość w biznesie na wagę złota” – prelekcja poruszy temat osobowościowych kompetencji pomagających w wytrwałym osiąganiu zawodowych celów. Jakie cechy osobowości pomagają osiągnąć zawodowy sukces? Co można zrobić i jak nad sobą pracować aby rozwijać się zawodowo i czerpać satysfakcję z pracy? Co pomaga w konsekwentnym działaniu, budowaniu pozytywnych relacji i samorealizacji w biznesie? – między innymi na te pytania uzyskamy odpowiedź podczas wykładu.

Formuła: dyskusja interaktywna w „trójkącie” Kobieta-Mężczyzna-Uczestnicy

Prowadzący: Maria Rotkiel (Psycholog, terapeuta, specjalista PR) versus Marcin Michalik Lipka (Ekspert w zakresie bezpieczeństwa  osobistego, trener, terapeuta)

 15.00- 15.20 Kawa czy Herbata- zapraszamy do rozmów w kuluarach🙂

15.20- 16.10 Zbudowaliśmy markę własną i co dalej?

Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci. Oskar Wilde

Skutecznych liderów charakteryzuje umiejętność oddziaływania na otoczenie. Wpływ osiągają nie tylko poprzez stosowane techniki i narzędzia, ale przede wszystkich poprzez swoją osobowość i styl w jakim owych narzędzia używają. Coraz ważniejsze w biznesie staje się budowanie takiej marki własnej, która będzie umacniała pozycję lidera w organizacji i jego autorytet. Autorytet oparty jednak nie tylko na władzy wynikającej z zajmowanego stanowiska lecz głównie zbudowany na prawdziwej sile wewnętrznej lidera, stylu jego komunikacji wyrażającym szacunek i budującym zaangażowanie oraz na autentyczności i spójności przekazu.

Formuła: dyskusja interaktywna w „trójkącie” Kobieta-Mężczyzna-Uczestnicy

Prowadzący: Dorota Jaślan (Trenerka i konsultantka biznesowa dla kobiet) versus Marcin Przybyłek (Ekspert biznesu)

 16.10 – 17.00 Inspiracja do działania- podróże nie tylko w głąb siebie

Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku. Konfucjusz

Każda podróż może być impulsem do dalszego rozwoju i zmiany. Inspirować może nas zarówno to co wewnątrz, jak i na zewnątrz, ważne jest abyśmy umieli to dostrzegać i z tego korzystać. Chińskie przysłowie mówi, że w podróży najtrudniej jest wykonać pierwszy krok. Często dlatego, że od razu porywamy się na Everest, podczas gdy nasze: czas, kasa i siły – tu i teraz – są jedynie na miarę Babiej Góry.

… gdy stać nas tylko na tę „Babią”; jak nie porzucić marzeń i „budzić tęsknotę za morzem” … gdy jesteśmy już „wyżej od Babiej”, ale rzeczywistość dookoła jak w „syzyfowym micie” nie pozwala pójść dalej; jak pielęgnować i rozwijać wewnętrzną pasję

… i jak w końcu, na przekór codzienności i w zgodzie z marzeniami, porywać się na Everest-y

Każda droga gdzieś się zaczyna. Początkiem naszej niech będą slajdy z podróży, wypraw i włóczęg na Dach Świata, które odbyłem z „francuskimi egzystencjalistami” pod pachą.

Formuła: dyskusja interaktywna w „trójkącie” Kobieta-Mężczyzna-Uczestnicy    

Prowadzący: Joanna Barlińska (Psycholog, seksuolog) versus Jacek Teler (Podróżnik, Socjoterapeuta)

 17.00- 18.00 Koktajl

Przez cały dzień trwania spotkania będą mogli Państwo obejrzeć wystawę prac Darii Pawędy inspirowaną podróżami Fotografki. Galerię kobiecości by Daria Pawęda można zobaczyć również na naszym portalu:

http://www.managernaobcasach.pl/gallery/daria-paweda-photography/

 18.05- Recital Izy Kopeć

iza kopec

  • Śpiewaczka, Mezzosopranistka, pieśniarka,
  • Kompozytor i producent muzyczny.
  • Przedstawicielka gatunku classical-crossover.
  • Członek Związku Artystów Wykonawców STOART, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Producentów Audio-Video ZPAV.
  • Wydała pięć płyt.
  • Koncertuje w kraju i za granicą

 

 

 

 

 

KRZYSIEK-060 (800x800)

 

Krzysztof Meisinger będzie instrumentalnie towarzyszył Izabeli Kopeć.  W opinii wielu krytyków muzycznych, jak i melomanów z całego świata, jest jednym z najbardziej fascynujących i charyzmatycznych młodych gitarzystów klasycznych. Największy wpływ na jego rozwój mieli tacy pedagodzy i autorytety jak: Bolesław Brzonkalik, Piotr Zaleski, Aniello Desiderio (Włochy) oraz Christopher Parkening (USA). Jest zwycięzcą i laureatem wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów.

 

 

 

 

 

Sprawy organizacyjne:

Termin: 08.03.2015 r.

Koszt inwestycji: – 450 zł+ 23% VAT/osoba

Cena obejmuje: udział w spotkaniu, materiały marketingowe i edukacyjne, przerwy kawowe, coctail oraz udział w recitalu Izy Kopeć.

Miejsce zajęć: Warszawa, Kinoteka PKiN

Potwierdzenia zawierające informację o miejscu spotkania, harmonogramie zajęć, wysyłamy do uczestników na około tydzień przed terminem spotkania, na adres mailowy wskazany w zgłoszeniu. Harmonogram spotkania będzie również dostępny na stronie www.spus.edu.pl w zakładce „Szkolenia otwarte/Inspiracje dla Kobiet”

 

 Zaproszeni Goście:

ewaEwa Lisowskadoktor ekonomii, pracuje w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prowadzi badania dotyczące sytuacji kobiet na rynku pracy, finansowej niezależności kobiet, motywacji do zakładania własnych firm. Wykłada zagadnienia związane z równością kobiet i mężczyzn w społeczeństwie oraz gender i ekonomią. Jedna z założycielek Międzynarodowego Forum Kobiet – stowarzyszenia właścicielek i menedżerek firm; jego prezeska w latach 1993-2006. Redaguje czasopismo „Kobieta i Biznes” ukazujące się od 1993 r. w polskiej i angielskiej wersji językowej. W latach 2004-2008 kierowała zespołem ekspertek i ekspertów ds. opracowania Gender Index – wskaźnika równego traktowania kobiet i mężczyzn w miejscu pracy, a w latach 2011-2012 – badaniami w administracji rządowej w ramach projektu „Równe traktowanie standardem dobrego rządzenia”. Autorka książek Kobiecy styl zarządzania (2009) i Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w społeczeństwie (2010).

 

 

 

JK_internetJoanna Karzełek – Prezes Polskiego Partnera Finansowego, nazywa siebie prezeską z odzysku, bo do poważnego biznesu trafiła w „poważnym” wieku. Ukończyła Politechnikę Śląską w Gliwicach i choć z wykształcenia jest magistrem inżynierem budownictwa dróg żelaznych to w wyuczonym zawodzie nie przepracowała ani jednego dnia. Przez lata spełniała się w roli matki dwójki dzieci i żony przedsiębiorcy. Dekadę lat 90 spędziła na emigracji, po powrocie z której szukała swojego miejsca na Ziemi, współorganizując m.in. szkolenia rozwoju osobistego. W marcu 2009 roku podjęła wyzwanie ratowania upadającej spółki Polski Partner Finansowy, którą z sukcesem wyprowadziła na spokojne wody. Dziś PPF jest w regionie śląskim liderem w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, finansowych i majątkowych. Niemal każdą wolną chwilę poświęca wolontariatowi w organizacji Dress For Success Poland – W Sukience Do Sukcesu, w której jest Dyrektorem ds. mentoringu. Jej pasją jest pomaganie innym w powrocie do pełni życia i dzielenie się radością z życia płynącą.

Małgorzata Grymuza, fot. MathRidersMałgorzata Grymuza – Dyrektor Regionalny MathRiders Od 2012 roku Master Franchisor odpowiedzialny za rozwój sieci MathRiders w Polsce. Związana z siecią od 2010 roku, rozpoczynała działalność zakładając jedno z pierwszych centrów nauczania MathRiders w kraju. Nim rozpoczęła współpracę z siecią, pracowała na etacie w instytucjach finansowych oraz jako matematyk w szkole. Poszukując innowacyjnych metod nauczania matematyki, dotarła do informacji o działalności Grupy Edukacyjnej Helen Doron i dopiero wchodzącego na polski rynek programu MathRiders. Skuteczność metody oraz zapotrzebowanie na tego typu ofertę edukacyjną sprawiło, że zaangażowała się w rozwój sieci w Polsce. Obecnie sieć rozwijająca się pod jej skrzydłami liczy 23 placówki nauczania, w których kształci się niemal 2 tysiące uczniów w wieku od 4 do 18 roku życia. W tym roku planowane jest podwojenie liczby wychowanków i otwarcia kolejnych centrów nauczania na terenie kraju. Prywatnie szczęśliwa żona i matka trójki dzieci w wieku od 10 do 12 lat.

 

 

abAnna Brzezińska – Coach, psycholog, trener, – doktorantka Państwowej Akademii Nauk i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, absolwentka The Art. And Science of Coaching, Erickson College, w trakcie akredytacji International Coach Federation. Posiada bogate doświadczenie w zakresie przygotowywania i prowadzenia wielu programów szkoleniowych dla firm i instytucji. Prowadziła także zajęcia i warsztaty ze studentami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Specjalizuje się m.in. w coachingu, treningach z komunikacji, asertywności, rozwoju osobistego, zarządzania zmianą, umiejętności kierowniczych, obsługi klienta, różnic międzykulturowych oraz radzenia sobie ze stresem. Pracuje w oparciu o międzynarodowe modele oceny potencjału ludzkiego Insights i Extended Disc. W życiu zarówno zawodowym jak i osobistym stara się odkrywać i podążać za tym co służy człowiekowi.

Autorka artykułu „Postawy jawne i utajone wobec społecznych ról płciowych”, który ukazał się w Psychologii Jakości Życia nr 2, 2010.

Żona, mama Czarka (5 lat) i Marysi (3 lata). Otwarcie przyznaje, że doświadczenie macierzyństwa zredefiniowało jej poglądy dotyczące ról społecznych…..

.

ffab9774-59da-4982-8fc6-82858d5f0a07.fileMariusz Gzyl– dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, specjalizujący się w tematyce gospodarczej i społecznej. W swojej karierze był m.in. rzecznikiem prasowym i szefem PR największej wówczas polskiej firmy – Centrali Produktów Naftowych CPN SA. Od przeszło dwóch dekad związany z Polskim Radiem, w którym stworzył wiele autorskich programów, prowadził m.in. magazyn Cztery Pory Roku, a od kilku lat jego głos znają stali słuchacze Jedynki za sprawą Radia Kierowców. O wpływie gospodarki na portfele portfele Polaków pisał przez parę lat jako dziennikarz Działu Ekonomicznego w dzienniku Rzeczpospolita, a zawiłości mechanizmów rynkowych tłumaczył m.in. w autorskim programie tv „Finanse-Niuanse”. Przez ponad cztery lata był gospodarzem studia i prowadzącym „Studio Biznes” polsatowskiej TV Biznes, w której regularnie „przesłuchiwał” najważniejsze osoby w kraju odpowiedzialne za ekonomię i gospodarkę. W tzw. międzyczasie przygotował i prowadził na antenie TV Biznes kilka magazynów. Dał się również poznać jako autor i prowadzący na antenie TVP Polonia „Tygodnik gospodarczy”, adresowany do odbiorców w Polsce i za granicą. Pracował też w Ministerstwie Gospodarki jako doradca wicepremiera. Od ponad roku jest jednym z prowadzących pasma publicystyczno-informacyjne na antenie Polskiego Radia 24, w którym ma też swój autorski magazyn motoryzacyjny. Oprócz tego swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje innym biorąc udział w szkoleniach medialnych dla kadry menedżerskiej, podczas których m.in. uczy wypowiedzi i zachowania przed kamerą oraz w radiowym studiu, doradza jak najlepiej sprzedać swój wizerunek w mediach i jasno się komunikować

 

A.Moszynska portretAlicja Moszyńska – Mentorka i konsultantka biznesowa dla kobiet. Specjalizuje się w edukacji kobiet w obszarze przywództwa, komunikacji i autoprezentacji  oraz budowania własnej marki. Wieloletnia wiceprezeska ds. biznesu Międzynarodowego Forum Kobiet, członkini Top Careers Toastmasters Club, ekspertka ośrodka dialogu i analiz ThinkThank oraz portalu Znane Ekspertki  promującego kobiety w mediach. Wspiera i inspiruje kobiety do osiągania celów biznesowych i społecznych poprzez prowadzenie szkoleń w firmach (Samsung, Play, Link 4, DB Schenker, bank BPH, Vital Voices) i wykładów na uczelniach (Łazarski, Uniwersytet M.C. Skłodowskiej w Lublinie). Trenerka biznesu i mówca motywacyjny.

 

 

 

 

553518_429211637138074_1605554059_nMarcin Michalik Lipka- trener, instruktor, szkoleniowiec i terapeuta, ekspert w zakresie bezpieczeństwa osobistego. Prezes i Chief Instructor pierwszej szkoły Krav Maga w Warszawie: Krav Maga Academy Warsaw działającej od 1999r. Współzałożyciel ( wraz z najwyższej klasy izraelskimi ekspertami Yaronem Hanoverem i Guyem Rafaeli) Ultimate Krav Maga Federation z siedzibą w Tel Aviwie ( Izrael), oficjalny przedstawiciel Israel Combat System w Polsce. Zajmuje się szkoleniami formacji mundurowych na całym świecie, szkoleniami dla firm i korporacji, szkoleniami kadry zarządzającej. W jego klubach: KMAW oraz Masada Fight & Survive trenują setki adeptów: dzieci, młodzieży i dorosłych. Propaguje zdrowy styl życia, oraz właściwe zachowania społeczne. Prywatnie dumny tata Igora.

 

 

 

DSC_5388Maria Rotkiel – psycholog, terapeutka poznawczo – behawioralna, specjalistka public relations. Specjalizuje się między innymi w terapii par, terapii rodzinnej oraz treningach rozwoju osobistego i zawodowego. Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii biznesu oraz rozwoju osobowościowych kompetencji zawodowych. Autorka poradników psychologicznych, felietonów i artykułów o tematyce psychologicznej.

 

 

 

 

 

Fryderyk Karzełek_01Fryderyk Karzełek – sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego.

Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego.

Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.

 

jaslanDorota Jaślan– Od czternastu lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe dla stałych klientów. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada 8 letnie doświadczenie sprzedażowe oraz wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zarządzała działem szkoleń firmy Zibi SA, w latach 2006 – 2009 Członek Zarządu organizacji pozarządowej. Do czerwca 2011 Przewodnicząca Komisji Rozjemczej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Wprowadzała pierwsze w Polsce standardy sprzedaży i obsługi klienta. Autorka licznych programów szkoleniowych z zakresu komunikacji, technik sprzedaży, zarządzania zmianą, rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Doświadczenie międzynarodowe zdobyła realizując projekty: Imagining Growth, projekt we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą i Women’s Business Development Agency. Szkolenia i doradztwo dla właścicielek firm. Self Evaluation in Adult Life Long Learning. Tworzenie narzędzi do samooceny dla organizacji kształcenia. Innovations in Mature Adult Learning. Innowacyjne systemy motywacyjne w procesie kształcenia.

zdjecie_czrno_biale_sciankaRadosław Wajler Konsultant, trener, coach, wykładowca akademicki. Posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w doradztwie i szkoleniach dla firm z różnych branż. Konsultant zajmujący się między innymi opracowaniem i weryfikacją narzędzi badania kompetencji z punktu widzenia efektywności biznesu. Brał udział wielu w Assessment Center i Development Center. Uczestniczy w projektach doradczych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży, marketingu, budowania strategii firmy. Prowadził projekty z obszaru polityki społecznej. Jako trener, w każdym roku realizuje około 100 dni warsztatowo-szkoleniowych. W autorskich programach szkoleniowych stawia na procesowe podejście do efektywności szkoleń. Zwolennik holistycznego podejścia do coachingu, czyli łączenia sesji motywacyjnych z twardym podnoszeniem wiedzy. Autor wielu artykułów z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi, coachingu, sprzedaży, szkoleń. W obszarze jego zainteresowań szczególne miejsce zajmuje szeroko pojmowana skuteczność biznesu.

 

 

fotkaJoanna Barlińska – Psycholog, psychoterapeutka, seksuolog. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w pracy z ludźmi, zarówno w terapii indywidualnej jak i prowadzenia grup i warsztatów rozwojowych, wsparcia. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej. Posiada uprawnienia PTPP do prowadzenia terapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami. Od kilku lat zajmuje się pracą z osobami doświadczającymi przemocy. W ramach współpracy z Fundacją A.R.T prowadzi terapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne, szkolenia, grupy rozwojowe i wsparcia. Członkini zespołu Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces. Interesuje się tańcem współczesnym, jogą oraz innymi technikami pracy z ciałem. Przez osiem lat tańczyła taniec współczesny, współpracując z różnymi grupami i teatrami tańca oraz ukończyła kurs instruktorski z Ashtanga Primary Series.

 

 

 

portret_blue talibanJacek Teler – Himalaista, podróżnik, przewodnik górski, socjoterapeuta. Pomysłodawca i organizator blisko 100 wypraw i trekkingów na czterech kontynentach, do których często zaprasza początkujących. Jest autorem wejść na dziewicze szczyty oraz wędrówek i włóczęg po dzikich rejonach Syberii i post-sowieckiej Azji Centralnej, a także Afryki, Kaukazu, Nepalu, Pakistanu, Tybetu, Chin, Argentyny, Brazylii i Chile.  Jako ekspert w temacie gór byłego ZSRR wielokrotnie koordynuje na tym obszarze górskie akcje ratunkowe i poszukiwawcze (Kaukaz, Pamir, Tien-Shan, Ałtaj itp.)  Z wykształcenia filozof i terapeuta związany z PAT w Krakowie i młodzieżowymi ośrodkami wychowawczymi dla nieletnich i bezdomnych. Publikuje w pismach o tematyce górskiej i podróżniczej.  Ma na swym kącie m.innymi: wielokrotne wspinaczki na Mont Blanc, Elbrus, Peak Lenin 7132m ( na tej górze polski rekord szybkości: 14godz.)  Jako jeden z pierwszych Polaków wspiął się na Peak Pabieda 7439m (uchodzący za najtrudniejszy siedmiotysięcznik świata), za co w 2004r został uhonorowany wyróżnieniem Polskiego Związku Alpinizmu i nominacją do dorocznej nagrody „Kolosy 2004”  Rokrocznie obecny w górach najwyższych, m.in:  2003 uczestnik Zimowej Wyprawa K. Wielickiego na K2 – (najtrudniejszą górę świata); okrzykniętej największym medialnym projektem górskim ;  2014 Uczestnik wyprawy Nanaga Drem „Justice for All” na Nanga Parbat; („Mountainkiller”)- ostatni z dwóch niezdobytych zimą ośmiotysięczników

marcinMarcin Przybyłek – Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Niezależny ekspert, doradca, specjalista z zakresu negocjacji, sprzedaży, treningów interpersonalnych i relaksacyjnych oraz skutecznego zarządzania zespołami. Podczas studiów uczestnik i trener szkoleń Studenckiej Szkoły Higieny Psychicznej, członek założyciel Stowarzyszenia Aktywnego Rozwoju Osobowości, biorący udział w Seminarium Platońskim (prowadzący prof. dr hab. Tadeusz Kobierzycki), wykładowca Studenckiego Koła Higieny Psychicznej, Prowadzący Studium Twórczości Indywidualnej. Ponad 4000 godzin aktywnych zajęć ze studentami różnych uczelni. Po studiach pracował jako przedstawiciel naukowy koncernu farmaceutycznego Krka, włączony w team szkoleniowy w Novo Mesto (Słowenia), gdzie prowadził szkolenia z zakresu skutecznej sprzedaży, potem założył firmę HEKSON Treningi Rozwoju Osobowości prowadzącą szkolenia interpersonalne, sprzedażowe, z prowadzenia prezentacji, zarządzania i przywództwa dla takich firm jak TP S.A., PEKAO S.A., Lek, Warta, Commercial Union, Aviva, Koudjis, De Heus.

 

 

Notki o Organizatorach:

logo KinotekaKinoteka Multiplex www.kinoteka.pl jest niezwykłym kinem mieszczącym się od 2001 w samym sercu Warszawy. Będąc częścią jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Warszawy – Pałacu Kultury i Nauki, łączy w sobie 50 lat tradycji i atmosfery powojennej Warszawy z nowoczesnym stylem stolicy europejskiej

Zobacz nas na FB: https://www.facebook.com/Kinoteka?fref=ts

 

 

 

mnoportal Manager na obcasach www.managernaobcasach.pl został utworzony jako konsekwencja współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym. Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne.

Zobacz nas na FB: https://www.facebook.com/managernaobcasach

 

 

logotypy_mno_s

Nagrody podczas naszego spotkania:

Firma I-Drops SP. Z O.O. http://drops.com.pl/ ufundowała efektowne notesy:-)

nagrody

Kosmetyki ufundowała firma Aurora www.auradistribution.pl

 

AURA_EKRAN

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolorowanki ufundowała firma Idea Gift www.ideagifts.pl

kolorowanka_dlaMK.cdr

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Agnieszka Tobota agnieszka.tobota@fundamenti.pl; 601 39 22 44

Izabella Polichnowska izabella.polichnowska@fundamenti.pl ; 603 39 22 22

Katarzyna Micherdzińska k.micherdzinska@kinoteka.pl; 882 156 898

Joanna Nowińska j.nowinska@kinoteka.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<