Aktualności

Masz pomysł? Załóż własną firmę!

Masz pomysł? Załóż własną firmę!

19 września, 2012 0 komentarzy

Działalność gospodarcza to idealne pole do popisu dla kobiet ze środowiska akademickiego. Tu w cenie są wiedza, kreatywność, zmysł organizacyjny, myślenie dalekie od stereotypów i umiejętność trafnego przewidywania. A co powiecie na innowacyjną działalność gospodarczą?

Dofinansowany z EFS projekt „Start dla innowacyjnych firm II”, do którego rekrutacja właśnie rusza, to szansa na szybką realizację pomysłów na własną firmę i pomysłów na samą siebie. Projekt Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz firmy Atfin Sp. z o.o. jest skierowany przede wszystkim do kobiet, które myślą o założeniu firmy oraz mają wiedzę, pasje i pomysł. Studentki, absolwentki i naukowczynie nieodpłatnie zdobędą solidne podstawy, jak połączyć teorię z praktyką i wiedzę książkową z wiedzą biznesową.

Projekt został przygotowany tak, by kobiety biorące w nim udział poczuły się pewniej na rynku pracy i w środowisku biznesowym. Specjalnie z myślą o uczestniczkach zaplanowano szkolenia interpersonalne „Kobieta w biznesie”. Do tego cały szereg weekendowych szkoleń z marketingu, prawa czy finansów oraz indywidualne doradztwo ekspertów. Dodatkowo temat na żądanie wybrany przez uczestników. Duża szansa, że w „głosowaniu” wybór padnie na temat dla kobiet i o kobietach.

Szczegóły na temat projektu i rekrutacji (trwa do 14 października) na stronie internetowej www.innowacyjnefirmy.vizja.pl

Tomasz Maliszewski

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<