Aktualności

Twoje oferty pracy w zasięgu ręki

Twoje oferty pracy w zasięgu ręki

7 marca, 2012 0 komentarzy

Poszukiwanie ofert pracy nie musi być długotrwałe i żmudne. Dopasowanie odpowiednich ogłoszeń do naszych kwalifikacji i zainteresowań jest niezwykle czasochłonne. Aby ułatwić nam znalezienie zatrudnienia, biuro pośrednictwa pracy Seniorenservice24 wprowadziło innowacyjną aplikację.

Darmowa aplikacja na smartphona została stworzona z myślą o Tobie, aby ułatwić wyszukiwanie ofert pracy. Jest idealnym rozwiązaniem dla poszukujących zatrudnienia w charakterze opiekunki do osób starszych w Niemczech. Dzięki termu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy bezpośrednio ze swojego telefonu wybrać odpowiednie zlecenie i wysłać zgłoszenie. Za pomocą aplikacji zapoznamy się z wymaganiami co do naszych kwalifikacji, sylwetką firmy, referencjami osób, które dla niej pracowały lub pracują oraz wizerunkiem Seniorenservice24 w mediach. Uzyskamy też niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego, od wypełnienia ankiety do przyjazdu na miejsce zatrudnienia.1351_011351_02

1351_031351_04

1351_05

 

Aplikacja jest dostępna na platformie iphona i android. Została przygotowana z niezwykłą starannością, żeby wyszukiwanie ofert nie było już udręką, lecz przyjemnością. Możemy wybrać swojego przyszłego pracodawcę, miejsce zatrudnienia oraz gratyfikacje finansowe, które będziemy otrzymywać. Pracodawca także ma możliwość zapoznania się z naszym profilem, oczywiście za wyjątkiem danych kontaktowych. Seniorenservice24 jest pierwszym biurem pośrednictwa pracy dla opiekunek do osób starszych, które zaproponowało swoim Klientom tego typu innowacyjne udogodnienie.

Kontakt dla mediów:

Marta Lau
Junior PR Account
Email: marta.lau@goodonepr.pl
mob: +48 691 657 466
tel: 22 392 95 85

Good One PR
Jana Pawła II 80 / 138
Warszawa 00-175
www.goodonepr.pl
www.goodonegroup.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<