Aktualności

Piękna, bo zdrowa

Piękna, bo zdrowa

16 czerwca, 2016 0 komentarzy

Jak Ty to robisz, że tak pięknie wyglądasz? – zapewne nie raz usłyszałaś to pytanie od koleżanki. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że uroda jest odzwierciedleniem zdrowego organizmu. Aby zachować atrakcyjny wygląd jak najdłużej, warto zadbać o swoje zdrowie. Aktywność fizyczna, właściwa dieta, jak i osiągnięcie równowagi duchowej sprawiają, że emanujemy dobrą energią
i pięknem. Sprawdź, jakie aktywności służą utrzymaniu wspaniałego wyglądu.

 

Sport to zdrowie…

… o tym wiedzą nawet najmłodsi. Zarówno osiągnięcia, jak i aparycja zawodowych sportowców wywołują w nas zdumienie. Nie musimy jednak zajmować się aktywnością fizyczną profesjonalnie,
by wprawiać w podziw osoby z naszego otoczenia. Wykonywanie nawet nieskomplikowanych ćwiczeń
w zaciszu domowym kształtuje naszą sylwetkę. Jeśli nie masz pomysłu na konkretne aktywności, inspiracji poszukaj w internecie. Istnieje wiele blogów sportowych – z pewnością spośród nich wybierzesz ten, który proponuje odpowiadające Tobie ćwiczenia.

 

Jesteś tym, co jesz

Aby zapobiec otyłości, cukrzycy, jak i wielu innych chorobom cywilizacyjnym warto pozbyć się niewłaściwych nawyków żywieniowych. Pamiętaj, że spożywanie posiłków bogatych w wartości odżywcze ma decydujący wpływ na zachowanie organizmu w zdrowiu. Dzięki przyjmowaniu Möller’s TOTAL dostarczysz organizmowi najważniejsze witaminy i minerały. Witamina A i jod – zawarte w suplemencie diety – zapobiegają łamliwości paznokci, żelazo i witamina C wzmacniają odporność organizmu. Cynk wpływa na utrzymanie lśniących, silnych włosów, witamina D natomiast przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i zębów. Kompleksowa formuła Möller’s TOTAL pomaga zadbać o wzmocnienie organizmu.

Spokój ducha

Istnieje wiele sposobów na utrzymanie równowagi duchowej. Może być to wizyta w salonie piękności, kiedy podczas masażu zapominamy o życiu codziennym. Odpocząć możesz także w domu. Wystarczy, że włączysz kojącą muzykę i oddasz się relaksacji. Nawet drobne zabiegi wykonane samodzielnie bywają odprężające. A może towarzystwo innych osób pozwala Ci wyłączyć się ze zgiełku dnia codziennego? Umów się z przyjaciółkami na spacer lub wybierz się do fryzjera albo kosmetyczki. Zaserwuj sobie trochę przyjemności bez wahania – ponieważ zadbana i zdrowa kobieta to piękna kobieta.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<