Aktualności

Rusza najseksowniejsza szkoła w Polsce!

Rusza najseksowniejsza szkoła w Polsce!

3 listopada, 2015 0 komentarzy

24 listopada rusza druga edycja Szkoły Seksu Karo Akabal. Sex & Love School to trzymiesięczny kurs online dla kobiet, które chcą odkryć siłę swojej kobiecości, zgłębić tajniki Ars Amandi i przede wszystkim żyć pełnią życia zgodnie z mottem promującym Szkołę – #ChceMiSię.

Od podstawówki do MBA

Program Sex & Love School został opracowany w odpowiedzi na potrzeby tysięcy Polek, którym Karo od ponad 2 lat odpowiada na intymne pytania w ramach autorskiego cyklu „Listy od Karo”.

Nauka w Sex & Love School zaczyna się od podstaw i pozwala uczestniczkom zdobywać kolejne etapy w procesie edukacji o własnej seksualności i kobiecości. Każda uczestniczka kursu indywidualnie decyduje o swojej aktywności w zajęciach online i ma dostęp do zasobów szkoły na zawsze.

Od najmłodszych lat chodzimy do szkoły, wiele z nas stale edukuje się w życiu dorosłym robiąc kolejne studia, kursy etc. Tymczasem, często nasze życie intymne oraz wiedza o własnej seksualności i budowaniu dobrych relacji z partnerem kuleje. Zadowalamy się tym, co mamy, twierdząc, że tak już musi być. A wcale nie! Dlatego stworzyłam Sex & Love School – miejsce, w którym każda kobieta może zwiększyć pewność siebie i świadomość swojego ciała oraz swojej seksualnej energii i przekuć ją w swój sukces i szczęśliwe życie – informuje Karo Akabal, założycielka Szkoły.

Zajęcia obejmują:

 • webinary z Karo i ze społecznością Szkoły,
 • ćwiczenia indywidualne,
 • ćwiczenia w dedykowanych grupach na specjalnie stworzonej platformie interaktywnej,
 • cykl tematycznych lekcji video.

 

 

 

Społeczność kobiet

Sex & Love School to społeczność świadomych i chcących więcej kobiet, które na kursie mogą rozpocząć podróż do spełniania własnych najgłębszych pragnień w seksie i intymnych relacjach. Szkoła prowadzona przez Karo Akabal to zaufane miejsce, w którym kobiety mają unikatową możliwość wymiany wiedzy, inspiracji i wsparcia w obszarze własnej seksualności, także anonimowo, jeśli taki sposób uczestnictwa wybiorą. Jak pokazała pierwsza edycja, która odbyła się jesienią 2014 roku, na tematycznych forach dostępnych w panelu Szkoły oraz podczas wieczornych tele-kręgów kobiety otwarcie rozmawiają ze sobą o seksie w sposób zupełnie inny niż podczas babskich pogaduszek.

 

To także miejsce, w którym znajdą odpowiedź na nurtujące je pytania:

 • Co zrobić, żeby zaczęło mi się znowu chcieć?
 • Jak praktykować Trening Przyjemności?
 • Jak krok po kroku odkrywać swoją kobiecość?
 • Jaki wpływ mają emocje na pożądanie i orgazm?
 • Jak wykorzystać energię seksualną, jako energię życiową?

Coraz częściej słyszymy z otoczenia demotywujące stwierdzenia – nie chce mi się, nie mam ochoty. Kurs Sex & Love School przeznaczony jest dla kobiet, które chcą – znowu chcieć, dlatego hasłem promującym Szkołę jest zwrot #ChceMiSię, który ma zwrócić uwagę Polek na przyjemność w ich życiu i pozytywne nastawienie.

 

Organizacyjne informacje o Sex & Love School:

 • kurs skierowany jest do dorosłych kobiet w każdym wieku
 • kurs trwa 3 miesiące
 • całość kursu odbywa się przez internet
 • sprzedaż kursu rozpoczęła się 20 października pod adresem:
  school.karoakabal.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<