Aktualności

Warto przeczytać – Kinga Suchecka W poszukiwaniu szczęścia

Warto przeczytać – Kinga Suchecka W poszukiwaniu szczęścia

17 lipca, 2019 0 komentarzy

Nie marudź, tylko żyj!

W tej książce nie znajdziesz idealnych, wymuskanych, seksownych bohaterek, których jedynym zmartwieniem jest nadmiar adoratorów. Poznasz za to historię zupełnie przeciętnej kobiety, mającej kilka marzeń: żyć odrobinę lepiej, ważyć kilka kilogramów mniej, uśmiechać się trochę częściej. 24-letnia Anka wie, że najbardziej dogodny moment na zmiany właśnie nadszedł. Wraz z Nowym Rokiem chce wdrożyć w życie postanowienia, które pomogą jej zawalczyć o nową, lepszą wersję siebie. Ale zanim to zrobi, opróżni jeszcze jedną lampkę wina…

„W poszukiwaniu szczęścia” to szczera do bólu, zabawna, a jednocześnie mądra opowieść o codziennym zmaganiu z własnymi słabościami, pragnieniu niezależności i szukaniu recepty na życie wolne od… specjalistów od fitnessu, zdrowego odżywiania i pozytywnego myślenia.

Nieidealna kobieta i jej nieidealne życie. O tak, czyli książka o każdej z nas – bo ideałów nie ma! Jeśli masz ochotę na historię, przy której będziesz śmiać się do łez – bo jest tak szczera, ale również wzruszać – bo jest tak prawdziwa, to idealnie trafiłaś!

Agnieszka Rybska, blonderka.pl

Bohaterka W poszukiwaniu szczęścia walczy o lepszy dzień, o zrzucenie kilku kilogramów, o to w co ma się ubrać kolejnego dnia… Właśnie za to pokochałam Anię, jest zupełnie naturalna, nikogo nie udaje. Gorąco polecam szczególnie miłośniczkom książek o Bridget Jones.

Kinga Purgał, recenzentka-doskonala.blogspot.com

    Wydawca: Novae Res, 2019

    Format: 121×195, skrzydełka

    Wydanie: Pierwsze

    Liczba stron: 332

    ISBN: 978-83-8147-473-3

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<