Aktualności

Wyobraź sobie, że…

Wyobraź sobie, że…

7 lipca, 2015 0 komentarzy

… gra planszowa, którą bawi się Twoje dziecko, ma pionki prawie jego wielkości. Wyobraź sobie, że chodzi ono w koszulkach i trampkach, które samo zaprojektowało i pokolorowało. Że ma swój mały, drewniany domek, wyposażony zgodnie z tym, co podpowiedziała mu fantazja i że gra w kręgle kulą ziemską. Wyobraź sobie, że wszystkie marzenia są do spełnienia.

Wyobraź sobie też, że są na świecie ludzie, dla których kreowanie wyżej wymienionych sytuacji to coś więcej niż pomysł na biznes. To rodzaj misji, która zrodziła się, kiedy sami zostali rodzicami i zauważyli, jaką przyjemność sprawia dorosłym tworzenie przedmiotów i wydarzeń stanowiących pożywkę dla dziecięcej wyobraźni.

The skyis the limit

Rodzicielstwo to wspaniałe doświadczenie. Możemy na powrót wskoczyć na huśtawki, zjeżdżać z piskiem ze zjeżdżalni i biec przez kałuże do utraty tchu i nikt nie będzie na nas patrzył jak na wariatów. Bo mamy przy sobie kogoś, kto usprawiedliwia wszystkie te zachowania. Dziecko – jemu wolno bezkarnie cieszyć się życiem. Ale mamy coś jeszcze – możliwość, żeby spełnić jego marzenia, stworzyć mu odpowiednie warunki do nieskrępowanej niczym ekspresji – mówi Dorota Marianowska, właścicielka marki BabyDay24.pl, projektantka zabawek, a prywatnie – matka. Firma Doroty Marianowskiej zajmuje się szeroko rozumianą branżą rozrywek dziecięcych. W jej ofercie znajdziemy więc zarówno propozycje kreatywnych eventów, których scenariusze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb, jak i gotowe zabawki rozwijające dziecięcą wyobraźnię i edukujące zarazem. Początkowo ekipa BabyDay24.pl zajmowała się organizacją kameralnych imprez, takich jak dziecięce urodziny. Jednak rynek przerósł najśmielsze oczekiwania założycielki. Firma szybko rozszerzyła więc ofertę. Obecnie w swoim portfolio ma organizację imprez dla największych światowych marek, które bardzo chwalą sobie współpracę. Najlepszą rekomendacją dla BabyDay24.pl są jednak każdorazowo uśmiechy na twarzach dzieci.

Ludzie, którym rodzice w dzieciństwie stwarzają pole do swobodnego wyrażania siebie, wyrastają na szczęśliwszych dorosłych. Odważniejszych, bardziej kreatywnych, znających swoją wartość, skłonnych do podejmowania przemyślanego ryzyka. Stworzenie dziecku odpowiednich warunków do nieskrępowanej twórczości to tak naprawdę długotrwała inwestycja w jego przyszłość – przekonuje Anna Jabłońska, psycholog i seksuolog dziecięcy z warszawskiego Centrum Medycyny Dziecięcej Medintel.

 

 

Emblematy dzieciństwa

Zabawki dostępne w ofercie BabyDay24.pl charakteryzują się wszystkim tym, o czym sami nierzadko marzyliśmy jako dzieci. Bo kto z nas nie chciał mieć wtedy drewnianego domku z własnym oświetleniem, urządzonego według własnego widzimisię? Na pewno z chęcią zagralibyśmy też w gigantyczne memory, które poza doskonaleniem pamięci, rozwija także zdolności ruchowe. Innym ciekawym przykładem zabawki marzeń jest gigantyczna gra planszowa. Kolorowe pionki i wielka kostka spotykają się z uznaniem zarówno dzieci, jak i rodziców. Wśród zabawek BabyDay24.pl znajdziemy też m.in. kręgle, w które zamiast zwykłą kulą, uderzamy kulą ziemską, a także zestawy koszulek do samodzielnego kolorowania i trampki według indywidualnego pomysłu naszego dziecka. Takie zabawki pełnią również ważne funkcje edukacyjne.

Staramy się, żeby zabawki, które projektujemy, podobały się nie tylko nam, ale też najbardziej wymagającym, bezlitosnym recenzentom – naszym dzieciom. Mamy pewność, że jeżeli one zainteresują się jakimś produktem, znajdą dla niego wiele zastosowań i wywoła on uśmiech na ich twarzach, to w następnej kolejności stanie się on hitem, który przekona do siebie całe rzesze spragnionych rozrywki dzieciaków – przekonuje Dorota Marianowska.

Zabawki BabyDay24.pl początkowo pełniły rolę rekwizytów i scenografii w czasie animacji podczas organizowanych przez firmę imprez. Szybko jednak okazało się, że same w sobie stanowią zupełnie nową jakość. W tym momencie są ciekawą alternatywą dla produkowanych masowo akcesoriów dla dzieci. Posiadają też wszystkie wymagane atesty i są całkowicie bezpieczne.

Related Mama na obcasach Articles

Similar Posts From Mama na obcasach Category

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<