Aktualności

4all woman- miejsce dla ciebie!

4all woman- miejsce dla ciebie!

11 sierpnia, 2014 0 komentarzy

Jest takie miejsce, gdzie współczesna, ambitna kobieta znajdzie dla siebie moc inspiracji. Jest takie miejsce, gdzie działania biznesowe idą w parze z modą, sztuką i urodą. Jest takie miejsce, gdzie każda kobieta spełni swe marzenia. Wystarczy wejść na portal www.4allwomen.pl!

Przed współczesną kobietą stoi dziś wyjątkowo wiele wyzwań. Jedno z ważniejszych dotyczy sfery biznesowej. Każda z nas chce być przecież kobietą spełnioną w tej dziedzinie życia. Na sukces trzeba jednak ciężko pracować, a najważniejszym czynnikiem gwarantującym spełnienie w biznesie jest pozyskanie szerokiej i wciąż rosnącej bazy klientów. Jak to osiągnąć? Oczywiście, wiele dobrego w tej materii może uczynić dobra kampania marketingowa. Reklama w prasie czy w innych mediach jednak sporo kosztuje i często wcale nie jest gwarancją pomnożenia nakładów finansowych. Pomocny może być za to portal, który dociera do maksymalnie szerokiej liczby konkretnych odbiorców, na jakich skierowane są Twoje działania, który jest przeznaczony dla kobiet i współtworzony przez kobiety! Taki właśnie cel przyświeca portalowi 4allwoman.pl, który powstał w lipcu 2013 roku.

Celem portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu maksymalnie wielu firm świadczących usługi z myślą o paniach i ich potrzebach. Na stronie www.4allwomen.pl znajdziemy więc nie tylko najlepszą kosmetyczkę w naszej okolicy, ale też np. informację o ciekawym szkoleniu, które sprawi, że podniesiemy własne kwalifikacje.

Serwis jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla każdej z nas, łączy bowiem w sobie sfery biznesową, kulturalną, modową czy urodową. Wystarczy na mapie serwisu wybrać województwo, w ktorym mieszkamy, by już po chwili móc wybierać pośród usług czy wydarzeń kulturalnych i biznesowych.

Właściciele portalu wychodzi jednak z myślą, by udzielić maksymalnego wsparcia biznesowego wszystkim, którzy chcieliby skorzystać z szerokiego zakresu serwisu. Dlatego oferuje swoje wsparcie zarówno merytoryczne, jak i graficzne wszystkim firmom, które chciałby zamieścić na tej stronie swoje ogłoszenie. Wszystko po to, by prezentowana usługa dotarła do maksymalnej liczby potencjalnych klientek.

Portal www.4allwomen.pl zmienia się by spełnić rosnące oczekiwania swoich klientek. Dlatego już niebawem stałe bywalczynie strony i nowe osoby goszczące na łamach portalu poznają jego całkiem unowocześnione oblicze. Dzięki specjalnym kuponom, na wzór gruponu, panie, które polubiły serwis, będą mogły korzystać z atrakcyjnych zniżek i rabatów!

To nie koniec niespodzianek- portal wraz ze swymi partnerami biznesowymi organizować będzie szkolenia dla kobiet, które będą się odbywać w wojewódzkich i największych powiatowych miastach. Zorganizowane tam zostaną Kluby Kobiecych Kontaktów. Celem warsztatów będzie szeroko pojmowana aktywizacja środowisk kobiecych.

Jednak to nie koniec udogodnień dla klientek portalu. Wkrótce 4allwomen spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych pań, które chciałyby zarówno na wielkiej gali i jak i na co dzień zaprezentować się w niepowtarzalnej stylizacji. A wszystko dzieki wspołpracy z młodą, ale już odnoszącą sukcesy w branży modowej firmą ZipUp Fashion, która stawia na orygnalne projekty i krótkie serie ubrań i dodatków.

4allwomen zatem to nie tylko jeden z wielu serwisów internetowych przeznaczonych dla pań. To także bogactwo możliwości i wyjątkowe miejsce, gdzie właściciele firm mogą zaprezentować swoje usługi, a szukające inspiracji kobiety znajdą sposób na kreatywne spędzenie czasu- bez względu na to, czy skorzysta na tym nasz umysł, czy uroda…

Zajrzyj więc już dziś na www.4allwomen.pl– portal dla każdej z nas!

Joanna Bielas

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<