Aktualności

CO ZROBIĆ ZIMĄ, BY BYĆ PIĘKNĄ LATEM?

CO ZROBIĆ ZIMĄ, BY BYĆ PIĘKNĄ LATEM?

1 lutego, 2016 0 komentarzy

Usuwanie zbędnego owłosienia to dziś nieodłączny element zadbanego wyglądu. Polki coraz chętniej zastępują depilatory czy wosk epilacją laserową, która pozwala im cieszyć się gładkim ciałem przez wiele lat. Najnowszym na świecie odkryciem w tej dziedzinie jest laser diodowy Vectus, który łączy indywidualne podejście do potrzeb skóry z efektywnością i szybkością działania. Zasada jest jedna by latem czuć się komfortowo prezentując gładkie nogi, serię zabiegów należy rozpocząć już zimą.

Współczesne Polki pragną czerpać z życia satysfakcję, realizując swoje potrzeby i marzenia. Chcą łączyć udane życie osobiste z sukcesami zawodowymi. Wiedzą przy tym, że bardzo wiele zależy od nich samych. Są świadome, że równie ważny co rozwój osobowości, poszerzanie horyzontów czy budowanie kariery jest zadbany, zdrowy wygląd. Potwierdzają to wyniki badań przeprowadzone przez TNS Polska we wrześniu 2015 na zlecenie Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL, z których wynika, że Polki chcą być piękne i dbać o siebie: aż 93% badanych twierdzi, że kobiety powinny dbać o swój wygląd, by czuć się dobrze (38%), wyglądać ładnie (18%) i atrakcyjnie (14%)[1]. – Jednym z czynników, który pomaga kobiecie czuć się zadbaną, jest gładkie ciało, bez zbędnego owłosienia. W tej dziedzinie osiągnęliśmy duży postęp dzięki najnowszemu na świecie laserowi do epilacji Vectus. Jest szybki, a jednocześnie bezlitosny dla usuwanego owłosienia – mówi Katarzyna Kowalczyk, kosmetolog z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

Zabieg jest bezpieczny i skuteczny

Vectus jako jedyny laser medyczny wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – SKINTEL. Wynik uzyskany w drodze testu, poprzez przyłożenie czytnika do obszaru poddawanego depilacji, umożliwia dopasowanie mocy urządzenia do indywidualnych potrzeb skóry. Rozwiązanie to gwarantuje wysoką efektywność zabiegu przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, co potwierdza przyznany Vectusowi certyfikat FDA (amerykańskiej Agencji Żywności i Leków).

Szybko i efektywnie pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia

Laser diodowy Vectus jest najszybszym laserem w swojej kategorii, a przy tym niezwykle skutecznym. Posiada 2 głowice dopasowane do różnych części ciała poddawanych epilacji. Duża pozwala wykonać w krótkim czasie zabieg na znacznych powierzchniach, np. nóg, mała zaś precyzyjnie dociera do mniejszych fragmentów, np. w okolicy ust. Efektywność urządzenia podnosi także zastosowanie opatentowanej technologii Photon RecyclingSM.

Zapewnia komfort i długotrwały efekt

Jedną z obaw osób, które decydują się na zabieg epilacji jest towarzyszący mu dyskomfort. Także i w tej kwestii Vectus jest urządzeniem innowacyjnym. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Advanced Contact CoolingSM zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny niż przy użyciu innego typu laserów. Odczuwanie ciepła zostało zminimalizowane, ponieważ skóra chłodzona jest zarówno przed, w trakcie, jak i po emisji światła. Dodatkowo, głowice zakończone są grubą warstwą szkła szafirowego, które posiada właściwości chłodzące. Usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą lasera diodowego Vectus oferuje warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL. Chętnych do skorzystania z jego możliwości jest coraz więcej, a najwięcej zapisów jest właśnie teraz w okresie zimowym. – Aby efekt był zadowalający, należy wykonać zalecony przez kosmetologa cykl zabiegów. Ilość uzależniona jest od rodzaju owłosienia, partii ciała oraz stosowanych dotychczas sposobów depilacji. Wskazane jest rozpoczęcie cyklu właśnie zimą, by uzyskać już częściowy efekt na sezon wiosenno-letni – radzi Katarzyna Kowalczyk, kosmetolog z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

[1] Badanie Omnibus TNS Polska zrealizowane w technice bezpośredniego wywiadu CAPI w dniach 18-23.09.2015, na reprezentatywnej próbie Polek w wieku 15 lat i więcej, wielkość próby: n=528.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<