Aktualności

Depilacja laserowa – na czym polega

Depilacja laserowa – na czym polega

3 listopada, 2016 0 komentarzy

Usuwanie zarostu, który pojawia się na skórze, jest dość problematyczne, ponieważ przy wykorzystaniu „tradycyjnych” metod należy systematycznie podejmować wysiłki, by osiągać zadowalające efekty – należałoby dodać, że niestety krótkotrwałe. Zastosowanie laserów zrewolucjonizowało opisywaną tutaj dziedzinę. Dlaczego? Ta oraz kilka innych kwestii zostaną wyjaśnione poniżej.

Coolite PRO – urządzenie stworzone w oparciu o najnowszą technologię, za pomocą którego wykonujemy depilację laserową – transmitując impuls świetlny przepływający przez światłowód, precyzyjnie i trwale likwiduje niechciane i kłopotliwe owłosienie. Wysokiej jakości sprzęt można stosować także w miejscach wrażliwych i delikatnych, bez ryzyka wystąpienia bolesnych podrażnień oraz innych, równie nieprzyjemnych dolegliwości. Przeprowadzanie depilacji laserowej przy użyciu lasera diodowego jest właściwie bezbolesne, a to dzięki wysokiej częstotliwości pracy urządzenia, która wynosi aż 10 impulsów na sekundę. Choć zabieg wykonuje się szybko, jego efekty okazują się być wyjątkowo trwałe, uwalniając osobę, która mu się poddaje od przykrej konieczności systematycznego, częstego i niestety mało efektywnego usuwania zarostu.

Wykorzystanie technologii światłowodów w depilacji sprawia, że cząsteczki melaniny mieszków włosowych pochłaniają emitowane przez Coolite PRO światło, które jest neutralne dla zawartej w skórze wody i hemoglobiny, a więc nieszkodliwe. Dzięki temu w sposób zupełnie niezagrażający zdrowiu można trwale pozbyć się niepożądanego zarostu. Aby osiągnąć najbardziej zadowalające rezultaty, zabieg należy powtórzyć czterokrotnie, jednak jest to wynik uśredniony. Może bowiem okazać się, że konieczne będzie wykonanie od 5 do 8 powtórzeń. Za taki stan rzeczy odpowiada cykl wzrostu włosa – warto mieć świadomość, że działaniu lasera poddają się wyłącznie włosy w aktywnej fazie wzrostu; w pozostałych fazach nie są one w stanie absorbować wystarczającej ilości światła i w związku z tym nie tracą zdolności regeneracji, co umożliwia im dalszy wzrost.

Efekty dostępnej w naszej ofercie depilacji laserowej wykonywanej za pomocą urządzenia Coolite Pro są wyraźne i trwałe. Wykorzystanie technologii światłowodów pozwala na praktycznie bezbolesne usunięcie niechcianego, a czasami wręcz kłopotliwego zarostu, który wywiera negatywny wpływ na urodę. Warto rozważyć skorzystanie z podobnej możliwości, gdy ceni się własny czas, komfort, a także zdrowie.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<