Aktualności

dlakariery.pl – nowa platforma edukacyjna

dlakariery.pl – nowa platforma edukacyjna

10 czerwca, 2011 0 komentarzy

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i znajdź wymarzoną pracę z portalem www.dlakariery.pl

Portal internetowy www.dlakariery.pl to nowa platforma edukacyjna, gdzie każdy użytkownik bez ponoszenia żadnych opłat może poszerzać swoją wiedzę w zakresie podwyższania kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania nowych kompetencji. Strona kierowana jest nie tylko do doświadczonych pracowników, ale również do tych dopiero startujących na rynku pracy.

Strona  podzielona  jest  na  trzy  główne działy:  artykuły,  linkotekę oraz  hobby. Pierwszy z nich zawiera zbiór poradnikowych artykułów tworzonych przez ekspertów serwisu. Użytkownik  odwiedzający tą sekcję dowie się jak napisać CV, aby było zauważone przez potencjalnego pracodawcę czy jak radzić sobie ze stresem na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Kolejny obszar to linkoteka, gdzie użytkownik znajdzie spis ciekawych publikacji internetowych, podlinkowanych do strony na której ukazał się dany materiał. Natomiast  ostatnia  sekcja  to  dział  lifestyle,  który  zawiera  ciekawe  artykuły  związane z tematyką gotowania, fotografii czy sportu.

Na stronie regularnie umieszczane są publikacje, poradniki oraz opinie ekspertów dot. najnowszych ciekawostek i informacji związanych z rynkiem pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik   będzie   zawsze   na   bieżąco  i  nie  ominie  go  żadna   potencjalna  zmiana w kodeksie pracy czy publikacja raportu branżowego.

Ciekawym i innowacyjnym elementem strony jest postać „profesorka” – wirtualnego przewodnika po całej platformie, która pojawia się w zakładce „nasza misja”. Z pewnością ułatwi on użytkownikom poruszanie się po stronie.

Więcej na www.dlakariery.pl

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<