Aktualności

Kobieta femme fatale – jak być współczesną uwodzicielką?

Kobieta femme fatale – jak być współczesną uwodzicielką?

24 sierpnia, 2017 0 komentarzy

Kobieta fatalna może być dla wielu synonimem kobiety bez skrupułów, łamiącej męskie serca dla zabawy. To niekoniecznie prawda – femme fatale to przede wszystkim kobieta, która uwodzi, fascynuje i jest pełna tajemnic. Ty również możesz stać się obiektem westchnień, musisz tylko zastosować się do kilku prostych zasad.

Bądź tajemnicza

Jeśli jesteś typową gadułą, która na pierwszej randce snuje wizje na temat dzieci i przyszłego domu to zdecydowanie robisz to źle! Nie zaczynaj tematów sama, na pytania odpowiadaj dość zdawkowo, czasem w odpowiedzi wystarczy zadziorny uśmiech. Mężczyzn intrygują kobiety, które nie podają się na tacy i skrywają tajemnice. Będą dążyć do tego żeby Cię poznać a każda przeszkoda będzie doprowadzać ich do szaleństwa.

Bądź pewna siebie

Głównym wyznacznikiem atrakcyjności jest pewność siebie. Możesz być miss świata, ale jeśli będziesz zachowywać się jak szara myszka, faceci szybko stracą Tobą zainteresowanie. Kobieta, inteligentna, pewna swojego zdania to coś co ich kręci. Jeśli z reguły jesteś nieśmiała i zamknięta w sobie pomyśl o tym jako ćwiczeniach czy „grze aktorskiej” – staraj się kreować swój wizerunek jako silnej i niezależnej kobiety, a zobaczysz jak szybko ustawi się do Ciebie kolejka mężczyzn.

Znajdź w sobie pierwiastek męskości

Gdy byłaś dzieckiem byłaś typową chłopczycą? Grałaś w nogę, spędzałaś czas głównie z kolegami a nie koleżankami i znasz wszystkie drużyny NBA? Wykorzystaj to! Mężczyzn fascynują kobiety, które pewnie czują się za kółkiem czy rozkładają innych podczas gry w pokera. Jeśli masz okazję towarzyszyć mężczyznom przy ich rozrywkach, nigdy tego nie unikaj. Będziesz tą „fajną koleżanką, która ogrywa facetów w bilard”, a jednocześnie wszyscy po kryjomu będą do Ciebie wzdychać.

Przejrzyj swoją szafę

To nie tajemnica, że mężczyźni są przede wszystkim wzrokowcami, dlatego ważne żebyś dbała o siebie i ubierała się kobieco i seksownie. Oczywiście to nie znaczy, że odtąd masz przeskoczyć z obszernych jeansów w kuse, obcisłe sukienki – pozostań zgodna z samą sobą. Zastanów się w jakich ciuchach wyglądasz najlepiej i jeśli dotąd nie zwracałaś zbyt wielkiej wagi do swojego wyglądu to czas to zmienić. Zaopatrz się w kilka sprawdzonych zestawów i bądź zawsze przygotowana – nigdy nie wiesz kiedy spotkasz swojego wymarzonego mężczyznę, którego będziesz chciała oczarować.

Zadbaj o ciało

Używaj dobrych kosmetyków, zadbaj o wygląd swoich dłoni i zacznij chodzić na siłownię. Zdrowe i jędrne ciało to nie tylko ogromny atut kobiety ale i główny filar dobrego samopoczucia i pewności siebie. Jeśli sama będziesz czuła się ze sobą dobrze, wszyscy wokół również będą się cieszyć z Twojego towarzystwa. Zwieńczeniem Twojego wyglądu powinny być dobre perfumy – najlepiej mocne, orientalne, drzewne – odróżniające Cię od innych kobiet w Twoim otoczeniu. Perfumy również dobiera się ze względu na typy osobowości – Famme Fatale postawi na zapachy kobiece i intensywne.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<