Aktualności

Marek Zuber Ekspertem I Wschodniego Forum Biznesu

Marek Zuber Ekspertem I Wschodniego Forum Biznesu

24 czerwca, 2015 0 komentarzy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu pod nazwą I Wschodnie Forum Biznesu, które odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2015 r. w Lublinie.

Gospodarzami I Wschodniego Forum Biznesu są Samorząd Województwa Lubelskiego i Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej.

Forum skierowane jest głównie do przedsiębiorców, dlatego kluczowym elementem programu będą indywidualne branżowe spotkania firm w formie rozmów „business2business” oraz „biznes2administration”. Uzupełnieniem części praktycznej programu konferencji jest „case study” – wystąpienia reprezentantów firm, jak również wizyty studyjne w dniu 26.06.2015

Ponadto w programie znajdą Państwo panele tematyczne: prezentacje potencjału gospodarczego województwa lubelskiego oraz ofert inwestycyjnych firm z województwa lubelskiego, panele dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu, współpracy na rzecz rozwoju gospodarczego regionów oraz biogospodarki, energii odnawialnej i zdrowej ekologicznej żywności oraz przemysłu maszynowego.

Wschodnie Forum Biznesu nawiązuje tematycznie do realizacji działań think-tanku Centrum Kompetencji Wschodnich, który został powołany przez Marszalka Województwa Lubelskiego i Prezydenta Miasta Lublin wraz z Dyrektorem Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) w Polsce z misją inspirowania i aktywizowania do współpracy transgranicznej, wyznaczania kierunków działań współpracy na płaszczyźnie Unia Europejska – Europa Wschodnia oraz wspierania wzajemnej komunikacji i dialogu.

Szczegóły: http://wschodnieforumbiznesu.eu/index.php?lan=pl&pl=hom

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<