Aktualności

Pacsafe – bezpieczna torba dla nowoczesnej kobiety

Pacsafe – bezpieczna torba dla nowoczesnej kobiety

28 grudnia, 2018 0 komentarzy

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez torebki, w której znajduje się całe mnóstwo przydatnych na co dzień przedmiotów. Mogą to być nie tylko klucze do domu oraz portfel, ale też ważne dokumenty czy nawet firmowy laptop. Jednak bez względu na rodzaj przechowywanych w torbie rzeczy, są one dla nas cenne, a ewentualna ich strata mogłaby nas bardzo zaboleć. Z tego powodu, wybierając torbę dla siebie, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale też na oferowane przez nią zabezpieczenia oraz pozostałe funkcjonalności.

 

Torba, która chroni przed kradzieżą

 

Pacsafe to marka, która oferuje produkty takie jak torby czy plecaki wyposażone w zaawansowane technologie zabezpieczające przed kradzieżą. Jedną z nich jest eXomesh, która polega na umieszczeniu pod materiałem cienkiej metalowej siateczki, chroniącej torbę przed przecięciem ostrym narzędziem. Torebki Pacsafe posiadają też bezpieczne zapięcia, a same suwaki można dodatkowo spiąć profesjonalnym zamknięciem Lockabout.

 

Tradycyjne metody kradzieży to nie jedyne, czego powinniśmy się obawiać. Coraz popularniejszą metodą wśród złodziei jest skanowanie kart i dokumentów za pomocą specjalnych urządzeń. Kieszenie niektórych modeli toreb Pacsafe są wyposażone w zabezpieczenie RFIDsafe, które uniemożliwia odczytanie naszych danych, a tym samym kradzież pieniędzy zgromadzonych na karcie oraz naszej tożsamości. Zastosowane systemy antykradzieżowe sprawiają, że Pacsafe będzie idealna torbą na ważne dokumenty i laptopa, których strata mogłaby bardzo zaboleć, a nierzadko również przyczynić się do kłopotów w życiu zawodowym.

 

Stylowa torba na wiele okazji

 

Torby Pacsafe nie tylko świetnie chronią nasz dobytek przed popularnymi miejskimi zagrożeniami, ale też rewelacyjnie wyglądają. W ofercie sklepów internetowych znajdziecie całe mnóstwo modeli, które dopasujecie do różnych okazji – od rowerowej przejażdżki, aż po spotkanie z kluczowymi inwestorami czy klientami w biurze. W sytuacji służbowego spotkania najlepiej sprawdzi się model na ramię, w którym zmieści się służbowy laptop oraz teczka z dokumentami. Torby Pacsafe na ramię występują w kolorach takich jak bordowy, granatowy oraz czarny, co pozwala na łatwe dopasowanie do poważnej biznesowej stylizacji. Natomiast na spacer czy przejażdżkę rowerową możesz zabrać ze sobą wygodną saszetkę biodrową, która nie będzie w żaden sposób ograniczać Twoich ruchów, a jednocześnie umożliwi Ci bezpieczne przechowanie

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<