Aktualności

Podróże biznesowe z biurem podróży

Podróże biznesowe z biurem podróży

9 lipca, 2015 0 komentarzy

Wyjazd służbowy nie musi być wcale nudny. Można go połączyć z podróżą i zwiedzaniem. Jak? Na przykład korzystając z ofert biur podróży.

Najważniejsza jest dobra lokalizacja
Kiedy zabieramy się do organizowania wyjazdu dla większej grupy powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na kilka kwestii. Po pierwsze, wybierzmy hotel znajdujący się w dobrej lokalizacji. Istotny jest na przykład sprawny transfer na lotnisko oraz łatwość dojazdu do danego miejsca. Jeżeli podróż służbową chcemy połączyć także z możliwością krótkiego wypoczynku dla pracowników, nie szukajmy miejsc znajdujących się na uboczu.
Zwrócić uwagę należy także na możliwość korzystania z łącza WiFi, czy też drukarki i skanera. Podczas podróży służbowej niejednokrotnie może nam się przydarzyć na przykład konieczność wysłania do firmy dokumentów i tym podobnych.

Centrum konferencyjne
Bardzo popularne są ostatnio wyjazdowe konferencje i kongresy. Na całym świecie powstaje coraz więcej hoteli, przystosowanych do tego typu zadań. Wyposażone są w specjalne sale z pełnym zapleczem technicznym i socjalnym. Organizacja takiej konferencji to świetny pomysł, ponieważ w czasie wolnym między spotkaniami i wykładami, uczestnicy mogą na przykład zwiedzić miasto, czy nawet odpocząć chwilę na plaży.
Skorzystanie z usług biura podróży podczas planowania takiego wyjazdu znacznie ułatwia sprawę. Wiele informacji na ten temat znajdziemy na przykład na stronie http://www.r.pl/. Biuro zadba o wszystkie bilety związane z przelotami, przejazdami, znajdzie dla nas odpowiedni hotel, pomoże przy załatwieniu wszelkich spraw związanych z ubezpieczeniami i wizami. A my zaoszczędzimy sporo czasu.

Wyjazd motywacyjny
W nawiązaniu do kwestii biur podróży, warto jeszcze wspomnieć, że obsługują one firmy nie tylko pod kątem wyjazdów służbowych, ale także jeśli chodzi o tak zwane wyjazdy motywacyjne.
Są one traktowane jako nagroda dla pracowników i zachęta do dalszego wysiłku. Ponadto mają ogromny walor integracyjny dla zespołu. Warto więc, zapoznać się z licznymi ofertami i wybrać takie rozwiązanie, które pozwoli uczestnikom wyjazdu z jednej strony odpocząć i zrelaksować się, a z drugiej – spędzić trochę czasu ze współpracownikami, lepiej się poznać i zbudować więzi, które znacznie poprawią atmosferę w pracy.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<