Aktualności

Tej jesieni przygotuj się na więcej!

Tej jesieni przygotuj się na więcej!

18 września, 2014 0 komentarzy

AXN = emocje. AXN = niestandardowa kampania, wprowadzająca w klimat jesiennej ramówki kanałów.

Jesienią na kanałach z portfolio AXN pojawi się wiele nowych seriali i filmów, w tym pierwszy, wyprodukowany w Polsce serial p.t. „Zbrodnia”. W nawiązaniu do nowości, kanał przygotował 3 autorskie filmy,

promujące główne atrybuty swoich produkcji, czyli emocje. Co ciekawe, filmy zostały nakręcone w Polsce – w Krakowie i Warszawie. Ekipa AXN ruszyła na polskie ulice, by – jak mówią autorzy – „w bezpośrednim spotkaniu z widzami pokazać, co znaczy dreszcz emocji, heroizm i tajemnica, czyli to, co charakteryzuje AXN, AXN BLACK i AXN WHITE.”

Oto one:

Pierwszy – „Winda”

Drugi – „Więzień”

Trzeci – „Ksiądz ”

Jak twierdzą przedstawiciele AXN, „Filmiki zostały nakręcone, by pokazać, jak zaskoczenie gwarantowane przez kanały AXN przenika do codzienności, w której transformacja i dobra zabawa to kluczowe czynniki. Mamy tajemniczego zabójcę, eksperyment, który poszedł nie do końca zgodnie z planem, i księdza, który jeszcze pokaże, na co go stać – wybuchową mieszankę tego, co czeka was w AXN, AXN BLACK i AXN WHITE. Jeśli chodzi o zaskakujące i wyjątkowe produkcje (jak serial ZBRODNIA – pierwszy zrealizowany przez AXN w Polsce), AXN zadba, byście tej jesieni nie mogli oderwać się od telewizora nawet na chwilę!”

Niewątpliwym atutem powyższych filmów jest fakt, że jest to coś zupełnie nowego na polskim rynku. Z pewnością niespodziewanego:). Dodatkowo – wszystkie filmy zostały nakręcone w Polsce – dwa w Krakowie, jeden w Warszawie.

Z pewnością wybór lokalizacji miał podkreślać zbliżającą się, jesienną premierę nowego serialu AXN  p.t. „Zbrodnia”. Zbrodnia to pierwszy serial AXN wyprodukowany w Polsce. (zdjęcia kręcono m.in. na Półwyspie Helskim).

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać jesiennych emocji z AXN.

A zainteresowanych szerzej, jak powstawały filmy, odsyłam na stronę axn.pl/przygotujsienawiecej, gdzie znajdziecie więcej informacji o jesiennej ramówce oraz materiały typu making – off z kampanii.

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<