Aktualności

Współpraca Kinoteki i portalu Manager na obcasach

Współpraca Kinoteki i portalu Manager na obcasach

8 grudnia, 2014 0 komentarzy

Kinoteka Multiplex i portal Manager na obcasach z dniem 6 grudnia 2014 roku nawiązali współpracę mającą na celu integrację kobiecego środowiska biznesowego poprzez inicjatywy kulturalno –edukacyjne.

Pierwszym wspólnym projektem będzie organizowany 8 marca 2015 roku event z okazji 5 lecia działalności portalu Manager na obcasach i 15 lecia działalności Kinoteki. Wymowne hasło: ”Kobieta versus Mężczyzna” to elementy pierwiastka męskiego i żeńskiego, bo jak twierdzą niektóre podręczniki, mózg ma płeć więc sprawdźmy jak to jest w praktyce i dobrej teorii. Sukces w dzisiejszych czasach zależy od optymalnej kombinacji osobowości, kompetencji, motywacji i determinacji i oczywiście szczęścia. Szczęściu można pomóc. Zaproszeni prelegenci to osoby, które wiedzą jak mu pomagać. Same doszły do miejsca w rozwoju osobistym i zawodowym, w którym są. Wśród zaproszonych Prelegentów Ekspertów spotkać się będzie można z : dr Ewą Lisowską, dr Joaną Heidtman, Alicją Moszynską, Dorotą Jaślan, Joanną Barlińską, dr Piotrem Pilchem, Radosławem Wajlerem, Jackiem Telerem, Marcinem Michalikiem Lipką.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Agnieszka Tobota agnieszka.tobota@fundamenti.pl; 601 39 22 44

Izabella Polichnowska izabella.polichnowska@fundamenti.pl ; 603 39 22 22

Katarzyna Micherdzińska k.micherdzinska@kinoteka.pl; 882 156 898

Joanna Nowińska j.nowinska@kinoteka.pl

 

Notki o Partnerach:

 

logo KinotekaKinoteka Multiplex www.kinoteka.pl jest niezwykłym kinem mieszczącym się od 2001 w samym sercu Warszawy. Będąc częścią jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Warszawy – Pałacu Kultury i Nauki, łączy w sobie 50 lat tradycji i atmosfery powojennej Warszawy z nowoczesnym stylem stolicy europejskiej

Zobacz nas na FB: https://www.facebook.com/Kinoteka?fref=ts

 

 

 

mnoportal Manager na obcasach www.managernaobcasach.pl został utworzony jako konsekwencja współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym. Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne.

Zobacz nas na FB: https://www.facebook.com/managernaobcasach

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<