Aktualności

W oczekiwaniu na białe szaleństwo

W oczekiwaniu na białe szaleństwo

22 października, 2016 0 komentarzy

Zima zbliża się wielkimi, ciężkimi krokami. Temperatura powietrza diametralnie spada, wprost proporcjonalnie do zwiększającej się ilości opadów atmosferycznych. W oczekiwaniu na białe szaleństwo, powinniśmy pomyśleć o zakupie odpowiedniego obuwia, ułatwiającego pogodzenie się z tą nadchodzącą zmianą. Ciekawe rozwiązania na pewno znajdziemy w przeróżnych sklepach w Internecie. Decyzja o nowych butach powinna być dobrze przemyślana.

Dla każdego coś ciepłego i mocno stabilnego

Jeśli ktoś lubi być zawsze przygotowany, bez względu na sytuacje i nie straszne mu brodzenie w zaspach, z poczucia obowiązku lub choćby dla zabawy, najlepszym wyborem na ten sezon będą śniegowce damskie, buty Moon Boot czy Emu. Oprócz różnorodnych walorów estetycznych, umożliwiających trafny wybór, zgodny z każdym poczuciem stylu lub próbą emanowania poglądów poprzez użycie swego wyglądu, charakteryzują się one doskonałą przyczepnością do podłoża i nieprzemakalną powłoką.

mivo-zima

Buty te są ocieplane i niejednokrotnie wyposażone w membrany chroniące przed wilgocią. Doskonale pasują do stroju sportowego, jak i do eleganckich kostiumów czy sukienek przeznaczonych na wyjątkowe okazje. Swoim kształtem wysmuklają łydki, co może optycznie ująć kilka kilogramów noszącej je sylwetce. Stabilna podeszwa pomoże nam uniknąć ośmieszenia związanego z ryzykiem, zrobienia fikołka na oblodzonym lub oszronionym chodniku, ku radości lub przerażeniu, zasiadających całymi dniami w oknach, na zasadach sąsiedzkiego monitoringu, bez kamer, starszych osób.

Oszczędność czasu ubierania

Zimowa pora nie nastraja do wczesnego wstawania. Jest to dodatkowo przykre, gdy okazuje się, że  mimo braku chęci musimy wyjść z łóżka sporo wcześniej niż zazwyczaj aby sprostać presji czasu związanej z dużo dłuższym szykowaniem się do wyjścia z domu. Chodzi tu przede wszystkim o niemożność zwiększenia tempa, zakładania kolejnych warstw wierzchnich ubrań w stosunku do lata, kiedy to  wystarczył moment, by wstać i osiągnąć gotowość do drogi. Dzięki zakupowi butów śniegowych, typu moon boot lub emu, zyskujemy kilka wyimaginowanych chwil, oszczędzanych dzięki suwakom. Łatwość zakładania i wygodne dopasowanie się do stopy, to podstawa w tegorocznych trendach modowych. Potrzeba usprawnienia procesów szybkiego szykowania się na jakiekolwiek spotkanie, prywatne bądź zawodowe, wiąże się ze zwiększonym tempem życia i ogromną aktywnością kobiet, które nie mają czasu do tracenia.  W natłoku obowiązków i bieganinie załatwianych spraw, powyżej wspomniane nakrycia stóp są hitem, ponieważ swoją uniwersalnością oszczędzają nasz czas ich ubierania. Istotnym jest, odjęcie elementu wątpliwości, dylematów czy rozważań związanych z brakiem pewności, które buty najtrafniej pasowałyby do naszego stroju. Te buty pasują zawsze i do wszystkiego.

Czas na zimowe szaleństwo

Posiadanie jednej pary butów jest wygodne i ekonomiczne. Jeśli odpowiednio dopasowują się do stóp, to dają nam poczucie komfortu i atrakcyjności. Elementy te są szalenie istotne jeśli chcemy czuć się dobrze. Odpowiednie buty zimowe, to też gwarancja zdrowia, a oszczędność na lekach warto zainwestować w nową parę „śniegowców”  Nadają się na co dzień i do weekendowych wypadów w góry. Sprostają każdej pogodzie, więc warto je mieć w swojej szafie, by zimowe zabawy na świeżym powietrzu nie były nam straszne, a ta zazwyczaj nielubiana pora roku, dostarczała dużo zabawy.

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<