Aktualności

Imieniny szefa – poradnik prezentowy

Imieniny szefa – poradnik prezentowy

26 stycznia, 2017 0 komentarzy

Najbezpieczniejsze prezenty to rzeczy użyteczne, np. skórzany portfel, aktówka, wizytownik na biurko lub ilustrowany album poświęcony zainteresowaniom szefa. Jeśli przełożony ma poczucie humoru, można mu podarować np. namalowaną karykaturę do powieszenia na ścianie. Ciekawym pomysłem na upominek jest voucher na przejażdżkę ekskluzywnym autem lub degustację whisky.

Oryginalny imieninowy prezent dla szefa

Oryginalnym pomysłem na prezent dla przełożonego jest zapewnienie mu niezapomnianych wrażeń w takich miejscach, jak tor wyścigowy lub strzelnica. Warszawa to jedno z kilkunastu miast w Polsce, gdzie można zrealizować voucher na ekstremalne upominki. Przed strzelaniem z broni odbywa się szkolenie, które prowadzi wykwalifikowany instruktor. Strzelać można np. z pistoletów, karabinów maszynowych lub broni snajperskich. Cena za upominek wynosić może od 60 do 600 złotych. Koszt karnetu zależy od rodzaju broni i ilości wykorzystanych naboi. Oryginalnym prezentem jest też voucher na przejażdżkę sportowym samochodem np. Ferrari, Lamborghini, Mustangiem lub Nissanem. Cena zależy od modelu auta i ilości wykonanych okrążeń na torze. Za voucher zapłaci się od 70 do 1000 złotych.

Śmieszny prezent dla szefa

Prezent dla szefa może być żartobliwy, o ile stosunki w pracy dopuszczają odrobinę poufałości i ma się pewność, że przełożony ma poczucie humoru. Upominkiem może być np. zabawny plakat do powieszenia na ścianę, karykatura szefa wykonana przez rysownika, kubek lub podgrzewana podstawka pod kawę czy herbatę. Wymienione prezenty kupi się w cenie od około 25 do 400 złotych. Żartobliwy prezent, o ile jest w granicach dobrego smaku i nie wprowadza w zakłopotanie, to ciekawy pomysł na imieninowy upominek.

Elegancki prezent dla szefa

Eleganckim i użytecznym prezentem dla przełożonego będzie skórzany portfel lub aktówka. Portfele ze skóry można kupić od około 100 złotych. Aktówka to koszt od około 250 do 700 złotych. Kryształowa karafka na alkohol z dedykacją na szkle będzie gustowną pamiątką dla szefa. Za upominek zapłaci się od około 100 do 300 złotych. Oryginalnym pomysłem na imieninowy prezent jest wręczenie przełożonemu vouchera na degustację whisky. W czasie takiego spotkania próbuje się kilku rodzajów alkoholu np. whisky szkocką, irlandzką czy amerykańską. Koszt prezentu wynosi od 90 do 500 złotych.

 

Brak komentarzy

Przejdz do rozmowy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym rozpoczynającym konwersację.

<